Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ciąża a d-dimmery

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asas



Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 22, 2009 4:04 pm    Temat postu: ciąża a d-dimmery Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem w 23 tyg. ciąży. Robiono mi zabieg i zbadano d-dimery, które wyniosły 1903 ng/ml. ŻAden lekarz nic na to nie powiedział, a ja jestem bardzo zaniepokojona. Słyszałam, że w ciąży mogą być różnre wyniki podwyższone, ale aż tyle?

temat przeniosłam do odpowiedniego działu
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Wto Wrz 22, 2009 6:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

asas
Tak wysoki wynik nie jest prawidłowy i wskazuje na możliwość wystąpienia zakrzepicy.lekarz powinien zlecić podskórne zastrzyki CLEXANE .
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Suzou1981



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 04, 2009 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

--------------------------------------------------------------------------------

tylko na możliwość
ja mialam w ciązy 1200 i nie miałąm zakrzepicy. Podobno do 2 500 w ciązy to norma trafiłaś na mądrych lekrzy , którzy nie panikują- moi spanikowali i mam teraz arytmię serca prze to:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group