Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciąża a bolące piersi jak to jest?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hermioszka



Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 6:31 pm    Temat postu: Ciąża a bolące piersi jak to jest? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy wszystkie kobiety w ciąży bolą piersi?
Pytam bo ja należę do osób, którą przed okresem nigdy nie bola piersi
są tylko lekko powiększone.
Więc czy kobiety które normalnie przed @ odczuwają ból piersi to jak są w ciąży również już np w 28 dniu cyklu mają ten ból ???czy go nie mają?

I czy osoby które własnie nigdy nie bolą piersi to w ciaży (poczatkach) odczuwają ból czy własnie go nie ma??



dziewczyny napiszcie jak to jest bo wszędzie piszą dziewczyny że na poczatku jako sygnał ciąży jest ból piersi - a co wtedy gdy normalnie one nie bolą ? to czy wtedy występuje ten ból czy również nie?

---edit by Wind_of_hope---
Proszę pisac post jednym kolorem i nie pogrubiac Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 9:48 pm    Temat postu: Re: Ciąża a bolące piersi jak to jest? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hermioszka napisał:

Więc czy kobiety które normalnie przed @ odczuwają ból piersi to jak są w ciąży również już np w 28 dniu cyklu mają ten ból ???czy go nie mają?


nie rozumiem Shocked jak sa w ciazy to nie ma okresu! a piersi moga bolec bo gromadzi sie mleko i działaja hormony,czasem nawet powiekszaja sie o pare rozmiarow,wiec musza bolec..najgorszy bol jest po porodzie jak pierwszy raz dziecko wezmie brodawke do ust Surprised ale coz,trzeba sie poswiecic dla maluszka Razz
Wg mnie wcale bol piersi nie oznacza ciazy. Mnie zawsze co m-c bola i mama nie jestem Wink z kolei nie kazda kobiete przed okresem bola. Rozni ludzie-rozne przypadki.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group