Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ciasny napletek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
J.Monte



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 9:16 am    Temat postu: ciasny napletek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, jakie sa przyczyny tego że u zdrowego mężczyzny, żonatego aktywnego seksualnie, nagle dzieje sie coś takiego że napletek (co wcześniej tyle lat sie nie zdarzało) po "zjechaniu" z żołędzia staje się jakby za ciasny. Im mocniejszy wzwód tym dolegliwość bardziej uciążliwa, bowiem napletek coraz bardziej zaciska się na fallusie. Zjawisko dla nieobeznanego może kojarzyć się z załupkiem, ale można samodzielnie naciągnąć napletek na żołędzi.

Czy w związku z tym że takie coś zdarza sie mi od 1,5 miesiąca, konieczne będzie leczenie chirurgiczne, dodam że wiele lat temu miałem operacje stulejki .

POZDRAWIAM PAŃSTWA, czekam na odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

J.Monte
Opisany objaw nie jest załupkiem lecz wskazuje na niepełną stulejkę(nabytą),która może więc pojawić z różnych przyczyn,tym bardziej że jak piszesz miałeś już kiedyś wykonaną plastykę napletka.Jaki jest stan trudno mi ocenić bez badania.Dlatego proszę się udać do urologa,który oceni stan.Nic nie piszesz o innych objawach(stan zapalny,uraz,które mogą doprowadzić do takiego stanu)
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group