Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciało po ciąży

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
teska



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Mar 03, 2011 12:01 pm    Temat postu: Ciało po ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja przyjaciółka niedawno urodziła i jak więszkość z nas po porodzie jest w dość kiepskiej kondycji fizycznej, chociaż wagę zrzuca ładnie. Jest przemęczona i ma strasznie ziemistą cerę, no i notorycznie jest podziębiona. Czy macie jakieś sprawdzone suplementy witaminowe, które mogłaby wziąć mama karmiąca piersią, bo mnie się wydaje, że się bez dodatkowego wsparcia nie obejdzie, a już nie jestem w temacie preparatów dla młodych mam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Mar 03, 2011 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NO na pewno warto zrobić morfologię i sprawdzić żelazo. Może anemia się przyplątala. Bez kontroli morfologicznej i wizyty u lekarza się nie obejdzie. Nie ma co faszerować się witaminami skoro nie wiadomo co jest przyczyną.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niedoskonała



Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 04, 2011 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

teska, ja na przykład biorę Femibion vital mama, który jest mieszanką witamin, żelaza i probiotyku. Też fatalnie mój organizm zniósł ciążę i zdecydowanie musiałam mu pomóc się zregenerować. I mogę powiedzieć, że widzę poprawę, bo paznokcie przestały mi się tak łamać i chyba cera też jakaś też taka bardziej promienna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 1:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam obejrzeć sobie kilka dość ciekawych filmów na etrenerze m.in:
-----A ja polecam zapoznać się z REGULAMINEM----tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
0rdynator



Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 18, 2014 11:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niedoskonała napisał:
teska, ja na przykład biorę Femibion vital mama, który jest mieszanką witamin, żelaza i probiotyku. Też fatalnie mój organizm zniósł ciążę i zdecydowanie musiałam mu pomóc się zregenerować. I mogę powiedzieć, że widzę poprawę, bo paznokcie przestały mi się tak łamać i chyba cera też jakaś też taka bardziej promienna.


Moja żona go stosuje, mogę chyba śmiało polecić Smile
Pozdrawiam Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
matti33



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 26, 2015 2:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też jestem zdania, że lepiej najpierw zrobić badania i sprawdzić jakie są niedobory, a później łykać tabletki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group