Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciało obce w odbycie POMOCY!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karaq



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 7:38 pm    Temat postu: Ciało obce w odbycie POMOCY! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.. Mam bardzo wstydliwy problem i wielu osobom może wydać się zabawny (sam bym się śmiał). Otóż na tęgiej imprezie mój (bardzo pijany) znajomy pomyślał, że zrobi mi "żart" i wsadził mi piłeczkę pingpongową do odbytu (ja spałem). Jak rano mi o tym powiedział, to myślałem, że żartuje, ale potem sprawdziłem i okazało się to prawdą. Próbowałem wyciągnąć piłkę palcami i głupio zrobiłem, bo tylko ją popchnąłem. Teraz nie mam jak jej wyciągnąć. Jeszcze nic nie wydalałem (być może piłka wyjdzie podczas defekacji?). Nie wiem co robić, bo piłka jest mniej więcej 5 cm w głąb odbytu. Ten post to nie dowcip, jestem zupełnie poważny. Bardzo proszę o pomoc! Czy powinienem iść do lekarza?

Ostatnio zmieniony przez karaq dnia Nie Maj 27, 2007 10:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o rany, niezłe pomysły ma Twój kolega Shocked

myśle, że powinieneś pojść do lekarza jednak. bo tak na logike, to mogłaby wyjść podczas wypróżniania się, ale jeśli siedzi jakoś głęboko i silnie, to może wstrzymywać kał i dopiero mogiła... kurcze. nigdy nie miałam do czynienia z takim przypadkiem, wiec nic innego nie doradze. mówie, jak na logike mi się wydaje. a czujesz tą piłeczke?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karaq



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 9:50 pm    Temat postu: :/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie czuję obecności tej piłeczki w odbycie. Nawet jak sprawdzałem palcem, to jej nie wyczuwam. Dosyć mnie to niepokoi. Nie mam żadnych gazów, ani nic. Jeżeli powinienem iść do lekarza, to do jakiego? P.S.: Na Pewno tam jest, bo przedtem ją wyczułem i kolega mówił poważnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym radziła na ostry do szpitala. Tam na sto procent pomogą.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 10:17 pm    Temat postu: zrób to Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karioka napisał:
Ja bym radziła na ostry do szpitala. Tam na sto procent pomogą.

Tak masz właśnie zrobić.
Na zabiegowym powinni coś zaradzić.
Znam wypadek, że utknęła tam kość, ale nikt jej nie wkładał, tylko starszy człowiek ją połknął.
Z drugiej strony, co za głupie zabawy?
Ten twój kumpel to idiota.
Powiedz mu, że jak ci ją wyjmą, to mu ją wsadzisz w gardło tak, że będzie oddychał uszami.


---edit by Wind_of_hope---
Comet rozumiem Twoje wzburzenie ale staraj sie zachowywac kulturalnie i nie obrazac innych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karaq



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 10:52 pm    Temat postu: Ostry dyżur... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za zainteresowanie i porady. Skoro wszyscy mówią o szpitalu, to tam pojadę. Myślicie, że mógłbym to zrobić jutro rano? Wiem, że trzeba działać raczej szybko, ale narazie nic złego nie czuję (z wyjątkiem tego, że mam gazy Embarassed ). Co do znajomego, to już usłyszał parę słów i raczej nie chcę z nim kontynuować tej znajomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karaq



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 10:07 pm    Temat postu: Uff... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cóż... Miałem dzisiaj iść do lekarza, ale dzięki Bogu problem rozwiązał się sam. Po prostu wydaliłem piłeczkę (teraz idę "oddać" ją koledze Twisted Evil ). Naprawdę wielkie dzięki za zainteresowanie i odpowiedzi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobrze ze wszystko dobrze Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 11:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o rany, dobrze, że po wszystkim. ja to bym tą piłeczke koledze do nosa wcisnęla, żeby przeszło do mózgu... którego zapewne nie ma Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 12:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idź do niego, złap go i zrób mu to samo, tylko głębiej. Żeby on musiał jechać na ostry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group