Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ciągle zmęczona

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mgiełka



Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 8:04 pm    Temat postu: ciągle zmęczona Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie
to znowu ja Smile jestem w 25 tygodniu ciązy cudownie sie czuje wiedząc ze moje maleństwo jest zdrowe i już całkiem mocno kopie Very Happy Ale mam pytanie czy wy też tak miałyściei i jak sobie z tym radziłyście a mianowicie chodzi mi o to ciągłe i uparczywe zmęczenie z którym niemogie sobie dac rady, najchetniej to bym cały dzień przelezała w łużku i spała Smile Macie na to jakies sposoby????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh takie uroki bycia w ciazy Smile moze wez relaksujaca kapiel pod prysznicem,ale nie długa i nie goraca Smile. tak z 10 minutek, moze zimne okłady na nogi by Cie odprezyły..hmm..nie wiem co jeszcze..czytanie ksiazki to raczej nie bo usniesz na miejscu. Moze na spacerek wyjdz albo wiem! na basen sie przejdz,dobrze Ci to zrobi Smile i zmeczenie napewno odejdzie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez bedac w ciazy mialam problem ze strasznym zmeczeniem okolo 20 tc naszczescie ustapily te objawy.Na mnie najlepiej dzialaly spacerki chodzilalam po parku a kiedy nozki odmawialy juz posluszenstwa siadalam na lawce i przygladalam sie spacerujacym mamusia z wozkami.Pozdrawiam Cie serdecznie i Tobie i malenstwu zycze duzo zdorwka Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group