Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciągłe zmęczenie

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Sie 29, 2011 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na początek niech zrobi morfologię.
potem zacznie zażywać tabletki z magnezem i wit b6
albo niech najpierw spróbuje z magnezem a jeśli to nie przyniesie efektu niech idzie do lekarza.
może to być efekt ciężkiej pracy. ale nie można wykluczyć też np anemii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 31, 2011 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok, dzięki za radę.Właśnie tak też chciałam zrobić.
Najpierw poszukam w aptece czegoś z magnezem bez recepty, jeżeli to nie przyniesie efektów to zrobimy badanie.W sumie nawet trzeba tak zrobić bo przez pracę nie ma czasu iść do lekarza...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
skakanka



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 5:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nevermore6 napisał:
prosta recepta: kawa kawa i jeszcze raz kawa. obudzi każdego. jak znalazł i na depresję i na niskie ciśnienie.

Kawa jest przereklamowana, na mnie nie działa. Prędzej mocna herbata. Ale tu nie powinno sie zamazywać obrazu tylko udać do lekarza. Ciśnienie na pewno ma wpływ na złe samopoczucie, a stres nie pomaga. Możliwe jest też, że dopadł Cie zespół wypalenia zawodowego. Idź do psychiatry. nie musisz mieć skierowania, a dostaniesz leki i na ew. depresję i na wyrównanie ciśnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julietlove



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: sudan
PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 10:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. dobry dzień!
Nazywam się Julia, widziałem dzisiaj swój profil i stał zainteresowanych, proszę wysłać mi e-mail teraz w moim e-mail tutaj (juliet.kabashi@yahoo.com), tak aby można było wysłać Ci moje zdjęcia i powiedzieć wam więcej o mnie ... Pamiętaj, na odległość lub kolor i wiek nie ma znaczenia, ale miłość sprawach przydzieleniu w życiu ..Proszę pamiętać, aby wysłać mi e-maila w mojej skrzynce (juliet.kabashi@yahoo.com) z miłości Julii ,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group