Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciągłe krwawienia z pochwy. Po stosunku ale nie tylko.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
musilka007



Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 2:44 pm    Temat postu: Ciągłe krwawienia z pochwy. Po stosunku ale nie tylko. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam nadzieję, że nie łamie regulaminu tworząc ten temat. Niczego podobnego nie udało mi się znaleźć. Otóż mój problem polega na tym, że w grudniu ubiegłego roku urodziłam syna przez cesarskie cięcie. I wtedy zaczeły się moje problemy. Krwawiłam bez przerwy do połowy lutego. Później miałam około miesiąca spokoju i w marcu znów się zaczęło. Jeśli nie krwawiłam kilka dni to po stosunku pojawiała się krew.A jeśli nie było stosunku to też krwawiłam. Później 2 dni przerwy i znów pare dni krwawienia. Dodam że ginekolog dała mi tabletki antykoncepcyjne Lesine by ustały te krwawienia jednak nic się nie zmieniło. Kilka tygodni temu miałam usg gin niczego niepokojącego nie zauwarzyła ale martwię się bo dziś pokazała się znów krew a w nocy mialam stosunek po którym bolało mnie podbrzusze i boli do teraz. Nie mam czasu chodzić do ginekologa mając dziecko. Proszę jeśli Wam coś wiadomo na ten temat piszcie. Czeam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group