Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ciągle chce mi sie spać

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zales1



Dołączył: 19 Sie 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 19, 2014 3:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A badałaś się na narkolepsję ? To właśnie taka choroba w której człowiek zasypia w mało przewidywalnych sytuacjach. Nie życzę Ci tego ale warto to wyeliminować.

Ja chory nie jestem ale też czasem mam takie okresy kiedy cały czas mi się chce spać. Co więcej im więcej śpię tym bardziej mi się chce spać. Czasem stosuję guaranę i trochę pomaga. Możesz też spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
polla8



Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 03, 2014 6:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprawdź jeszcze tarczycę. Przede wszystkim zastanów się nad kilkoma sprawami:
1. Czy zdrowo się odżywiasz?
2. Czy nie brak Ci witamin?
3. Czy jesteś aktywna?
4. Czy spędzasz odpowiednio dużo czasu na świeżym powietrzu/ słońcu?
5. Czy śpisz wystarczającą ilość godzin?
6. Czy nie spędzasz zbyt dużo czasu przed kompem, telewizorem?
Jeżeli spełniasz te wszystkie warunki wtedy dopiero możesz zacząć się martwić, udaj się do lekarza rodzinnego zrób podstawowe badania, morfologię, tsh, sprawdzaj ciśnienie itd. Wtedy już lekarz rodzinny powinien szukać przyczyny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group