Szukaj:
Forum biomedical.pl Strona Główna
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
ciągle chce mi sie spać

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum biomedical.pl Strona Główna -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tanika

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 8:37 pm    Temat postu: ciągle chce mi sie spać Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Jestem już zmęczona ciągłym spaniem,zasypiam wszędzie,gdzie tylko usiąde,nawet w autobusie na stojąco.Mialam badany cukier i wszystko jest ok.Może ktoś wie,jakie jeszcze choroby organizmu powodują taką ciągłą "śpiączkę"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiunia19915

PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 11:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, no ja własnie mam ten sam problem cały czas chce mi sie spac tez nie wiem od czego to moze byc. Chociaz ze spie w nocy ok 9 godzin po powrocie ze szkoły klade sie spowrotem spac bo nic mi sie nie chce;(
Powrót do góry
tanika

PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku nie chodzi o jakies zmęczenie,wysypiam sie w nocy dostatecznie dużo,prace mam niezbyt ciężką,a kiedy przychodze do domu,siadam i chce patrzec na film,natychmiast w fotelu śpie,nawet jak mam gości,czesto musze wstawac i pochodzic,bo doslownie śpie.Bylam u lekarza,cukier w normir,i lekarz powiedzial,ze trzeba zrobic badania..oczywiscie,je zrobie,ale może ktoś z was wie,z jaką choroba może sie wiązac takie nietypowe spanie
Powrót do góry
Gosia85
Przyjaciel forum

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach

PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 1:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może masz zaburzenia oddechu? niskie ciśnienie? anemię?
zrób badania, które zlecił lekarz- wtedy będziemy wiedzieć coś więcej.
a teraz to jak wróżenie z gwiazd- każdy bowiem inaczej reaguje na chorobę.
a jakie badanie lekarz zlecił?
Powrót do góry
tanika

PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki za odp.
Jestem wysokociśnieniowcem,anemii nie mam.Badania zlecone przez lekarza to tylko takie z krwi na razie,,również na hormony tarczycy,ale czy tarczyca mialaby z tym coś wspólnego?od jakiegoś czasu mówie o tym fakcie lekarzowi,ale zeby przykladal wielką wage do tej przypadłosci,to nie powiem.Jego zdanie,to przemęczenie,ale sama po sobie wiem,ze akurat z tym nie mam problemu.Ale ostatnio nawet w pracy zauwazylam,ze mi sie oczy zamykają,mimo,ze mam dośc absorbującą pracę,zauwazylam tez.ze w momencie takiego ataku spania,drętwieją mi ręce....no i sie zaczyna.....błogi odlot ...zamiast pracy.Nigdy nie myslalam,ze taki senotok może byc az tak uciążliwy w życiu
pozdrawiam
Powrót do góry
Gosia85
Przyjaciel forum

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach

PostWysłany: Nie Maj 24, 2009 1:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przy zaburzeniach tarczycy może być senność.
a nie jesteś w ciąży?
może to coś z hormonami?
Powrót do góry
On27

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

PostWysłany: Nie Maj 24, 2009 7:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prponowal bym zbadac cukier we krwi...pozdrawiam
Powrót do góry
anulka28
Zbanowany

PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 10:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uprzedzałem,że za nie odpowiednie odzywki na forum ( było już ostrzeżenie) udzielam bana/ carboczar
Powrót do góry
zagubiona_ona

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 6:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tanika ja też cierpialam i znowu cierpie na nadmiar sennosci.
za tydzien w czwartek ide do mojej lekarki,. wyniki moich badan juz u niej sa tylko usg tarczycy musze zrobic.
byc moze mam anemie.
ale ja mam ze jakis czas cierpie na bezsennosc a potem ciagle bym spala.
a moze tak masz na jesien zime? ja pamietam ze od zawsze tak reagowalam na jesien i zime. ze ciagle bym spala.

Riverside - Schizophrenic Prayer
Powrót do góry
mamaKasiiKubusia

PostWysłany: Pią Lis 27, 2009 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak mi się chciało spać to w ciąży bylam Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum biomedical.pl Strona Główna -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: