Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chyba Wędzidełko.. HELLP !!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Igor



Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 04, 2006 12:54 pm    Temat postu: Chyba Wędzidełko.. HELLP !! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 18 lat, mój penis w stanie "spoczynku" ma 9 cm, i nie mam problemu ze zdjęciem napletka za żołędzia nawet na sucho.
Jednakrze gdy "stoi" ma ok.18 cm wtedy napletek się prawidłowo rozciąga, ale wędzidełko pozwala mu dojść tylko do połowy..
Chce podkreślić że prubowałem tylko na sucho, i niegdy wcześniej tego nie robiłem... żadko ściągałem napletek za żołędzia wręcz prawie wogule.

Chciałbym się dowiedzieć czy uprawianie stosunku w moim przypadku jest wogule możliwe, co powinienem robić żeby zlikwidować swój problem
albo ograniczyć go do minimóm ?
Możliwe że wędzidełko nie będzie stanowiło problemu podczas stosunku gdyż prubowałem ściągać napletek tylko na sucho, jest dosuć grube a nigdy wcześniej go nie ściągałem... może z upływem czasu się rozciągnie bardziej ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Sob Mar 04, 2006 7:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powinieneś udać się do lekarza.Samo się nie naciągnie,a jedynie może się naderwać,podczas stosunku powodując ból i krawawienie Exclamation Lekarz przeprowadza bezbolesny zabieg,po którym wszystko jest jak należy Very Happy Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Igor



Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 1:10 pm    Temat postu: Igor Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem tak prosto z mostu.. Nigdy nie ściągałem napletka, od kiedy zaczołem miałem problem z tym nawet w ciepłej wodzie gdy mi nie stoi.
Ale po pewnym czasie zaczeło się robić coraz lepiej, na sucho lekko podniecony i schodzi bez problemu. Kiedy stoi kiedyś to było nie do pomyslenia teraz prawie to połowy.

Chciałem wiedzieć czy moge w ten sposub, ćwicząc go zminimalizować problem i czy sex z drugą osobą jest możliwy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dembik



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 29, 2018 11:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z takimi rzeczami to nie ma sensu zwlekać tylko od razu udawać się do lekarza. Z doświadczenia wiem, że czekamy a potem i tak idziemy finalnie do lekarza i się okazuje, że zabieg to nic groźnego, że po kilku dniach wszystko wraca do normy a nasz standard życia odczuwalnie się polepszył. Jeśli nie wiecie gdzie się udać to Multiclinic Centrum Medyczne najważniejsze, że są dyskretni no i, że pomogą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 9:11 am    Temat postu: Re: Chyba Wędzidełko.. HELLP !! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Igor napisał:
Mam 18 lat, mój penis w stanie "spoczynku" ma 9 cm, i nie mam problemu ze zdjęciem napletka za żołędzia nawet na sucho.
Jednakrze gdy "stoi" ma ok.18 cm wtedy napletek się prawidłowo rozciąga, ale wędzidełko pozwala mu dojść tylko do połowy..
Chce podkreślić że prubowałem tylko na sucho, i niegdy wcześniej tego nie robiłem... żadko ściągałem napletek za żołędzia wręcz prawie wogule.

Chciałbym się dowiedzieć czy uprawianie stosunku w moim przypadku jest wogule możliwe, co powinienem robić żeby zlikwidować swój problem
albo ograniczyć go do minimóm ?
Możliwe że wędzidełko nie będzie stanowiło problemu podczas stosunku gdyż prubowałem ściągać napletek tylko na sucho, jest dosuć grube a nigdy wcześniej go nie ściągałem... może z upływem czasu się rozciągnie bardziej ??

Lekarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group