Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

chyba neurologiczny problem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukas75



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 12, 2006 5:59 pm    Temat postu: chyba neurologiczny problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
Mam taki problem, co jakiś czas zdarza mi się że mam dziwne uczucie z tyłu głowy taki jakby ucisk na większej powierzchni. Zwykle w takim okresie mam totalne problemy z myśleniem, jestem właściwie jak warzywo. Potrafie wykonywać podstawowe utrwalone czynności. Nie czuję się wtedy sobą, jestem zupełnie pusty nie moge planować przyszłości wyobrażać sobie czegokolwiek, kalkulować. Gadam tylko jakieś bzdury jeżeli muszę bo nie moge normalnie rozmawiać.
Potem wraca wszystko do normy. Myślałem że może to jest spowodowane złą pozycją do spania tzn za wysoko głowa, ale od kiedy zacząłem zwracać uwagę by spać tak że głowa w równej linii z kegosłupem i tak się to powtarza. Nie wiem co robić. Help !
pozdrowienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
behemoth



Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 5:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...ja mam podobnie, tylko że w płacie czołowym lub okolicach, w każdym razie z przodu... napewno jest neurologiczny problem, ale jaka może być tego konkretna przyczyna? Nie mam tego od zawsze, cholerstwo pojawiło się jakieś 1,5 roku czy 2 lata temu i nie daje normalnie żyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group