Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chropowata szyjka macicy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xxx



Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 5:45 pm    Temat postu: Chropowata szyjka macicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam

moze ktos wie o co z tym chodzi? szukam po necie ale nie moge znalezc:

czubek szyjki macicy przez jakis czas byl w jednym malym punkciku(na "oko" w ujsciu szyjki macicy) jakby wybrzuszony i nie sliski jak cala normalna reszta szyjki, ale chropowaty. teraz, po okresie, tej chropowatosci jest polowa calej szyjki, plus jest powybrzuszana.
zero innych objawow.

rok temu ginekolog stwierdzila u mnie mala nadzerke, ktora ponoc tabletki wyleczyly. ale od jakiegos mie siaca czy dwoch dosc czesto zdaza mi sie, ze po stosunku znajduje sladu krwii, tak jak jest powiedziane o objawach nadzerki, jednak - zadnych uplawow, zwlaszcza "znacznych" nie zaobserwowalam..

nie mam jak tutaj isc do ginekologa wiec prosze o jakies wskazowki, co z ta wypukla chropowatoscia robic??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Musisz isc do ginekologa, mysle ze takie rady malo zadzialaja, o ile w ogole ktos tutaj bedzie wiedział co robic.
Nie zostawiaj tego bez opieki lekarza, wybierz sie do niego jak najszybciej!!!!!!
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xxx



Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm..

a wiesz moze, albo ktos tu obecny - cokolwiek o ginekologach w uk, w londynie?
kilka razy probowalam sie do ginekologa zapisac w lokalnej poradni i mimo ze mi przytakiwali ze tak, ze to ginekolg, to do zwyklej ogolnej lekarki trafialam. prywatnie jest zabojczo bo i cena(200 funtow za wejscie) i zadnych rekomendacji znalezc nie moge...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alicja_188



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co do nadzerek to z tego co wiem: one "lubia" sie odnawiac dlatego kontrole u lekarza sa niezbedne,byc moze tobie sie odnowila...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group