Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chowanie jąder

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pawlowex



Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 10:50 am    Temat postu: Chowanie jąder Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mam takie pytanie. Czasem jedno z jader mi sie chowa pod wplywem nacisku. Np. parterka przytulajac sie za mocno nacisnie mnie tam udem i jedno jadro chowa sie. Musze wstac, chwilke pochodzic i jadro znow schodzi do moszny. Nie towarszyszy temu zaden bol ale nie wiem czy to normalne czy do lekarza isc.

Dziekuje za informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
frytka123



Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 5:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi tez i wllasnie nie wiem co robic ;(*((((
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Normalne...Nie musicie się przejmować. Gdyby nie schodziło z powrotem to wtedy należałoby iść do lekarza Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
frytka123



Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 2:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale gdy chwile pobiegam lub lekko nacisne to znow mnie boli a jak normalnie chodze to jest normalnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to moze nie naciskaj? wiadomo ze ucisk powoduje bol... a na codzien jak nie dotykasz to tez boli?
toz jajka to najwrazliwsze miejsce u facetow Razz po co tam łapy pchac Razz jadra chowaja sie i znow pojawiaja ... normalna reakcja Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
frytka123



Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

juz nie boli ale dalej sie chowa ale co ty medycyne studiowałaś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja studiuję medycynę.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to trzeba studiowac medycyne zeby to stwierdzic? chyba nie.. Smile jak sie ma faceta to sie zaglada tu i owdzie i jak dla mnie to nic nadzwyczajnego ze jadra sie chowaja.. ;)mozesz isc do lekarza jak Cie to ma uspokoic
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group