Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

CHOROBA WILSONA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 12:37 pm    Temat postu: CHOROBA WILSONA Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CHOROBA WILSONA co możecie mi o tym schorzeniu powiedzieć?
teorie na google mam przeczytaną... ale tak bardziej praktycznie bym coś jeszcze chciał wiedieć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 6:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tzn. co konkretnie, leczenie, diagnostyka, patogeneza? Może napisz co już wiesz Very Happy
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 6:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

głównie leczenie ale od strony nie tyle co medycznej bo to wszystko juz przeczytałem ale tak czysto praktycznie, jakie skutki uboczne, leków itp. z jaką częstotliwością trzeba leki przyjmować, jakieś diety? bo cżęść teoretyczna mam obcykana czym sie leczy jaka zasada leczenia itp. ale bardziej życiowe sprawy dotyczące chorby by mnie interesowały jakie inne dolegliwości chory może odczuwać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group