Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Choroba...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zk



Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 23, 2006 4:10 pm    Temat postu: Choroba... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, 5 dni temu zachorowałem na jakąś chorobę niby już mi przeszła ale dostają ją wszyscy w domu, więc tak objawy - pierwszego dnia obudziłem sie i nie czułem sie najlepiej bolał mnie brzuch zazyłem no-spa i później słabo sie czułem na mdlenie sie zbierało i wyszło ze przez 2 dni biegałem tylko łaźnia łóżko, biegunka i wymioty dodam ze pierwszego dnia dodatkowo gorączka, bóle głowy kłucie w stawach i ogólne osłabienie
już na 3 dzień normalnie sie czułem tylko mietkę piłem i nic nie jadłem teraz chuba jest już ok tzn po jedzeniu coś jakby sie działo w brzuchu (nie jestem w stanie powiedzieć konkretnie gdzie)

no i więc teraz wszyscy to chorują, i chciałbym wiedzieć co to za choroba, jak zapobiegać jak leczyć i obawiam sie zeby nie powróciła co zrobić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Kwi 23, 2006 4:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz na takie pytanie to odpowie Ci najlepiej lekarz.

Tutaj co najwyżęj może ci ktoś napisać jak u niego to przebiegało.
Ale nikt Ci tutaj nie postaw diagnozy.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkaaa
Gość









PostWysłany: Nie Kwi 23, 2006 6:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mialam a dokaldniej mam tak samo!
Mdlosci, krecenie w glowie i miekkie nogi!
Moze jakas epidemia?
Tylko ja sobie jeszcze z tym nie poradzilam niestety..Sad Pilad zis 2miety boniemoglam nic jesc, ale za wiele one nie pomogly Sad
Jutro lece do lekrza.
Pozdrawiam
!
Powrót do góry
zk



Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 26, 2006 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

grypa żołądkowa Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group