Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Choroba jądra?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blednik



Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 10:57 am    Temat postu: Choroba jądra? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej ostatnio zauwazylem ze jedno z moich jader jest wieksze. Tzn moze nie samo jadro ale jest tam cos co wydaje sie byc wieksze (takie jakby zyliki) przy wzwodzie znikaja tak jakby byla tam krew potrzebna do wzwodu.. Nie wiem czy to normalne..
Jezeli sie na tym znacie to prosze o odpowiedz bo nie mam jakos ochoty byc macanym przez ginekologa bez powodu. :)


------edited by emilka------
temat przeniosłam do innego działu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
introligator



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: się biorą dzieci?
PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ginekolog raczej Cię po jądrach macać nie będzie Very Happy Haha

A generalnie u prawie każdego faceta (jeśli nie każdego) jedno jądro wydaje się być większe / położone wyżej / bardziej wysunięte lub schowane od drugiego.

U mnie też Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group