Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Choroba castelmana

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grazyna_katowice



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 8:49 pm    Temat postu: Choroba castelmana Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo. Moja córka zachorowała na chorobę castelmana, która jest w Polsce jak i na świecie rzadkością. Nie wiem do kogo mogę się zwrócić o jakąkolwiek pomoc albo zapytanie czy ktoś wie cokolwiek na ten temat Lekarze nie są w stanie mi pomóc. Proszę o odpowiedź. Grażyna z Katowic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alicja_188



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 9:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,jesli lekarze w pani wojewodztwie nie potrafia pani pomoc niech pani zglosi sie z corka gdzie inndziej, moze Bydgoszcz(sa naprawde swetni lekarze),lub podobnych klinik.Nie napisala pani nic oprocz tego ze corka jest chora,ale nic o tym czy ta choroba objawia sie jak do tej pory w sposob łagodny;bo jesli tak to w wiekszosci przypadkow lekarze decyduja sie na operacje,ktora w wiekszosci przypadkow pomaga.Natomiast jesli choroba jest grozniejsza to czy stosuje chemioteriapie,radioterapie,czy steroidoterapię??I od jakiego czasu ta choroba postepuje.Njawazniejsze jest teraz aby miala pani bliski kontakt z corka,moze nie zdaje sobie z powagi tej choroby(jesli jest malutka) a pani obecnosc bedzie bardzo wazna. pozdrawiam:*:*:* Wink Wink Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
betki25



Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 3:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myslała ze w ciagu 6 lat medycyna sie polepszyla ale widze ze to nie realne dalej nie wiedza jak leczyc ta chorobe to jest bardzo przykre ,gdy moja mamusia chorowala na ta chorobe lekarze zupelnie nie wiedzieli jak to leczyci wysylali ja z jednej kliniki do drugej .musze pani powiedzieci z wielkim bolem na sercu ze na ta chorobe nie ma lekarstwa i lekarze pani nie pomoga beda dawac pani corce sterydy i inne swinistwa a to i tak nie pomoze moja rada jest taka zeby pani jak najlepiej opiekowala sie corka i dala jej durzo milosci i radosci , niewiem jak dlugo pani corka jest chora ale moja mama zdolala 2 lata przezyci z ta choroba przykro mi to jest pani pisac ale ja pszeszlam to samo co pani przechodzi teraz ,i lepiej by bylo zeby sie pani przygotowala psychicznie na najgorsze .lecz zycze powodzenia z calego serca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group