Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

choroba a ciąża

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stokrotkaaa



Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 20, 2008 10:48 pm    Temat postu: choroba a ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Prawdopodobnie jestem w ciazy moze byc to 3 tydzien w gore nie robie testow ciazowych i nie udaje sie do lekarza ze strachu....ale w poniedzialek planuje juz sie udac... Bo z jednej strony chce byc Mamusia a pozniej nagle ogarnia mnie panika. Mama takie pytanie poniewaz przez ostatnich kilka dni bylam przeziebiona czy to moze wplynac jakos nie korzystnie na mojego brzyszlego bobaska Sad ??


----edited by emilka----
przeniosłam temat do innego działu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 10:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej nie. to zależy jeszcze, czy brałaś jakieś leki a jak tak, to jakie
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stokrotkaaa



Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie barlam zadnych lekow wlasnie w trosce o dzidziusia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to myślę, że nie ma problemu :)
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Happy Mummy



Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 25, 2008 8:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli faktycznie nie brałaś leków to nie masz się czym martwić... JA obecnie jestem chora i muszę brać antybiotyki i z tego co dowiedziałam się od lekarza jest bardzo mało leków które można brać podczas ciąży, a antybiotyki są tylko dwa... Co do Twojego lęku przed macierzyństwem to pewnie większość z nas tak miała, ale uwierz, że jak zobaczysz taką małą plamkę wielkości Twojego paznokcia na monitorze od USG, to żeby nie to, iż leżysz na leżance to nogi się pod Tobą uginają... I ta mina Twojego faceta wpatrzonego w monitor mówiąca "Yyyy... Gdzie jest to dziecko???" Very Happy Laughing Uczucie, którego nie zamieniłabym na nic innego w świecie... Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stokrotkaaa



Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 25, 2008 6:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I stalo sie bylam u ginekologa jestem w 7 tygodniu ciazy Smile iiii jestem strasznie szczesliwa !!!!!!!! Wszystko jest jak najlepiej. Nie myslalam ze moze byc to juz ten tydzien Embarassed . Moje cialo czuje co sie dzieje i codziennie na wieczor mam straszne nudnosci ale mam na to sposob jem cos cieplego i wtedy odrazu lepiej sie czuje. Pozdrawiam i dziekuje za komentarze macie zupelna racje z moim ziarenkiem fasol jest wszystko jak najlepiej i dobrze ze nie bralam zadnych lekow ufff.... Buziaki !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group