Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Cholera i dur brzuszny.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
firmakrkck



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 3:11 pm    Temat postu: Cholera i dur brzuszny. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pisze referat na ten temat i mam ki8lka pytan.
Czy bakterie wywolujace cholere i dur brzuszny moga rozwinac sie samoczynnie w organizmie człowieka? Kolejne pytanie to czemu w polsce te choroby nie występują ? Może to obrzydliwe ale wiele osob po wyjsciu z łazienki nawet nie myje rąk , wiec bakterie moga przedostac sie do organizmu,.

temat przenosze w odp. miejsce---edit by Wind_of_hope---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kawuszczyn
Zbanowany


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 75

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: SHITOholia
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam je w słoiku (trzymam, bo jestem zdania, iż one także powinny żyć). Dlatego hoduję i tresuję tasiemca uzbrojonego, by sprawdzić jakich sztuczek się potrafi nauczyć i zbadać ile ma "aIQju". Wiecie czym jest hiv i aids naprawdę?
---
ostrzezenie za spam helloween
trzeciego ostrzezenia nie ma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 4:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kawuszczyn!!! już prosiłam...

firmakrkck hmm...a co rozumiesz pod sformułowaniem "samoczynnie"?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
SandraKupaj



Dołączył: 09 Cze 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 09, 2011 12:41 pm    Temat postu: Cholera Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Na różnych forach już czytałam, że w leczeniu cholery bardzo ważne jest przede wszystkich uzupełnianie płynów w organizmie, gdyż w trakcie tej choroby dochodzi do odwodnienia. Wiele równie ciekawych informacji na temat cholery przeczytałam na stronie usuwam Gosia85 Może i wam pomogą zamieszczone na tej stronie materiały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group