Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chlamydia Pneumoanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goscnaforum



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 26, 2006 2:50 pm    Temat postu: Chlamydia Pneumoanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Szukam informacji na temat tego schorzenia,dziekuje bardzo za pomoc i kompetentne odpowiedzi
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
saabina



Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 7:14 pm    Temat postu: mam bakterię chlamydia pneumoniae Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrobiłam badanie krwi na chlamydia pneumoniae w klasie IgM, IgG. W obydwóch wyszedł wynik dodatni. mam objawy takie jak: temperatura średnio 37,3, która spada ku nocy, objawy jak na grypę(bóle mięśni, gardła, katar, lekki kaszel, silne osłabieni, mocne pocenie się). Jak się z tego wyleczyć? Czytałam, że antybiotykami, ale jest ciężko... Pomocy!!! Jestem Z okoloic Poznania, zna ktoś lekarza z tego rejonu, który może mi pomóc? Ponoć to przenosi się drogą kropelkową, czy mogłam zarazić męża i dziecko (nie mają objawów) jak zmniejszyć ryzyko zarażenia innych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group