Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chlamydia a zdrada.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kitka



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 8:26 pm    Temat postu: Chlamydia a zdrada. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje pytanko jest następujące. Czy jeśli okaże się że mam tą chorobę to oznacza że mój partner zdradził mnie?
Czy jest możliwość innego zarażenie sie chlamydią. Mam i miałam tylko jedego partnera. On przede mną też nie miał innych partnerek (jestem tego pewna). Jesteśmy już bardzo długo ze sobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 4:34 pm    Temat postu: trzeba pogadać Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteś chora na tę chorobę to powinnaś o niej jak najszybciej powiadomić swojego partnera, gdyż i on powinien sobie zrobić badania, a dopiero później wyjaśniać co i skąd?
Z tego co tu piszą jest to dosyć wstrętne paskudztwo tak dla kobiet jak i mężczyzn. http://pl.wikipedia.org/wiki/Chlamydia_trachomatis
Co do kwestii wierności to mimo, że jest to choroba przenoszona drogą płciową nie można mieć pewności co do sposobu jej przeniesienia. Zawsze jest ten procent za innymi sposobami wywołanymi np. brakiem higieny np. korzystaniem z tego samego ręcznika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marlens



Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 05, 2008 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłam dziś u ginekologa, po odbiór mojej cytologii. Okazało się, że mam chlamydie. Poczytałam sobie dziś o niej trochę i powiem szczerze, że się trochę przestraszyłam... Wywołuje bezpłodność i takie tam inne nieciekawe rzeczy... Sad
Mam teraz stałego partnera, jednak wcześniej miałam innych, on też miał inne partnerki, więc w sumie nie wiadomo kto kogo zaraził... Ginekolog przepisała mi dziś antybiotyk dla niego i dla mnie i jeszcze dodatkowo dla mnie globulki.
Jak myślicie, czy on musi iść koniecznie do lekarza skoro teraz antybiotyk?
Czy ktoś z Was miał już to paskuctwo?Jak przebiegało leczenie u was? Długie i nieprzyjemne, czy szybko się tego pozbyliście?
Będę wdzięczna za odp.
Ale się rozpisałam... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group