Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chitophyl 3?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 10:02 pm    Temat postu: Chitophyl 3? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A wiec mam zamiar od września wziąść się za diete, jeszcze niewiem jak sama dieta będzie wyglądała. Mam zamiar zacząć ćwiczyć nie jakoś wyczerpująco ale bardziej rekreacyjnie. Mam zamiar kilka razy w tygodniu skoczyć na basen, jakaś skakanka,brzuszki może 6 weidera czy jakoś tak jeśli wytrzymam. No i chciała bym zastosować jakieś wspomagacze, widziałam w gazecie artykuł o chitophyl3 i jego niby zbawiennych efektach jednak wiem że to pewnie ściema i nawet nielicze na takie baje. Według tego co tam napisali przy tygodniowej kuracji traci się 5kg bez zmiany diety i ćwiczeńm ale jak wiadomo niema nic za darmo. Może ktoś zwas wie coś na temat tego specyfiku czy warto go stosować czy może jest jakioś tańszy zamiennik? Bo z tego co się orientuje jest to połączenie chitosanu i hromu? A może ktoś z was poleci mi cos sprawdzonego ? No i jakieś ciekawe triki w djecie żeby łatwiej było wytrzymać? Chciała bym tak tygodniowo 1kg tracić, niemam nadwagi ale chce poprawić swój wygląd, doradzcie cosik. Very Happy pozdro 4all
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jest lek firmy TEL ART?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz nawte dokładnie niepatzrała ale bardzo możliwe bo dzwonisz a oni go przysyłają i nazwa była jakaś podobna. Boje sie wsumie stosować coś niesprawdzonego
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

znalazłam to dla Ciebie:


http://www.twoja-firma.pl/wiadomosc/9227,uokik-ukaral-firme-tel-art-bo-mirella-nie-schudla-o-28-kg.html

przeczytaj sobie komentarze pod artykułem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podziękował Smile Ja to czytałam ale niewiem jak mogłam nie zauwarzyć tych komentów pod spodem. A znacie jakieś inne specyfiki wspomagające diete? Coś co podziała choć troche?
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczerze? Lepiej nie kombinować z chemia. Nie warto iść do dietetyka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ile kosztuje wizyta u dietetyka? Ja sama teraz jestem na hotelarstwie i potem kierunek będzie chyba gastronomia i dietetyka, narazie słaba wiedza z tego zakresu ale musze się doszkolić Embarassed No wusmie mi niechodzi o chemie bardziej o jakies naturalne składniki albo jakieś herbatki czy coś? Poprostu o coś w co warto zainwestować.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

słyszałam, że tabletki Aplefit są dobre (kosztują chyba około 30-35 zł), wiem, że bardzo dobre są też zielona, czerwona i biała herbata. Odnośnie kosztów wizyt to od 150 do 800 zł w zależności od tego jak wygląda wizyta, gdzie ona jest i czy wykupujesz pakiet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj kochana na takie 150 to może by mnie stać było ale 800 wow to masakra chyba faktycznie pójde na tą dietetyke :p ja niemam jako tako nadwagi ani nic więc myśle że zmiana nawyków i więcej ruchy wystarczy:) A te tabletki to ile wychodzi miesięcznie?
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jest 100 tabletek miesięcznie - one lekko zmieniają Twoją przemianę materii, ale nie masz po nich biegunki. Oczywiście na początku coś tam może być, ale to normalne, bo organizm się musi przyzwyczaić.

Co do tych 800 zł to jest to ogromna cena - dlatego warto się w tym kształcić Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group