Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

chirurgia rzepki kolana

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anula8011



Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 5:36 pm    Temat postu: chirurgia rzepki kolana Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

:wink: witam! Od kilku dobrych lat cierpię na nawykowe zwichnięcie rzepki. Ponieważ, zdarza mi sie to coraz częściej, postanowiłam podać sie operacji. Czy może ktoś mi polecić jakąś dobrą klinikę lub szpital we Wrocławiu gdzie wykonują takie rzeczy? Wielkie dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bra



Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam Klinikę Ortopedii i Rehabilitacji w Zakopanem. Telefon : 182022103. Jest najlepsza!!! Umów się z dr.n.med Maja Zarzycką lub Tomasz Potaczek. Życzę zdrówka:)SmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anula8011



Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 4:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wielkie dzieki. A mam jeszcze jedno pytanko, czy ta klinika jest prywatna czy robią również coś na kase?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adgamnm



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 97

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mialam operacje na rzepke,ale to byl uraz...zwichnelam ja przy tancu...i powiem Ci,z enajlepiej zrobic to w prywatnym szpitalu,bo zrobia to najlepiej!!! W panstwowym dlugo sie czeka i jest zazwyczaj syf!!! Ja mialam robione w Gdyni w klinice MEdice i naprawde jestem zadowolona:) Prawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bra



Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Klinika ma podpisany kontrakt:) Oto strona internetowa kliniki www.klinika.net.pl To nieprawda, że kliniki państwowe są gorsze! To tylko wymysł osoby leczącej sie prywatnie. Pozdrawiam:)SmileSmileSmile Życzę zdrówka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nensi



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 10:05 pm    Temat postu: rzepka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bra napisał:
Klinika ma podpisany kontrakt:) Oto strona internetowa kliniki To nieprawda, że kliniki państwowe są gorsze! To tylko wymysł osoby leczącej sie prywatnie. Pozdrawiam:)SmileSmileSmile Życzę zdrówka
bardzo prosze o pomoc mam problemy z lewym kolanem od siedmiu lat przeskakuje mi rzepka w kolanie raz na ´miesiac lub czesciej czy wiecie moze co to moze byc?


CZY MUSZE ISC NA OPERACJE ?


----edit by emilka----
nie pisz dwóch postów pod sobą. jeżeli chcesz coś dodać, użyj opcji "zmień" znajdujacej się w prawym górnym rogu każdego Twojego posta. łaczę.


helloween - usuwam link tutaj nie podajemy linkow komercyjnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adgamnm



Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 97

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 10:15 pm    Temat postu: :P Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odp dla Bra...to nie prawda,ze to wymysl osoby leczacej sie prywatnie.... w prywatnych klinikach traktuja CIe normalnie,a nie po chamsku,sama to rpzezylam,ale fakt,ze to tez duzo zalezy od szpitala i personelu,wiec Ty tez masz racje. A Nensi...moim zdaniem powinnas pojsc do ortopedy i on zdiagnozuje...moze trzeba bedzie isc na artroskopie...ale to nic strasznego;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nensi



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 8:32 pm    Temat postu: rzepka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosze powiedzcie mi czy na zwichniecie rzepki konieczna jest operacja czy mozna to w jakis inny sposub wyleczyc ? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bra



Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 9:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przy pierwszym zwichnięciu konieczne jest nastawienie, punkcja stawu z usunięciem krwiaka oraz 4 tyg. unieruchomienie w tutorze gipsowym. Zwichnięcia nawykowe wymagaja zabiegu operacyjnego. Zgłość się do lekarza ortopedy, który udzieli Ci informacji. Pozdrawiam życząc zdrowia:)SmileSmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group