Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chipsy i frytki a zdrowy tryb życia

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Sie 19, 2014 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A nie wiem czy wiecie taką ciekawostke, że pływacy to takim jedzeniem przed dalszymi dystansami się objadają? Żeby mieć więcej glukozy w organiźmie bo w wodzie szybko spalamy tłuszcz Smile Jednak nie ważne na jakiej diecie, takie żarcie i tak nie jest dobre Smile Lepiej chyba ubić się białkiem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marylka55



Dołączył: 25 Sie 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 25, 2014 9:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest unikać takie jedzenia jak ognia. Ja tak robię Razz Pamiętajmy, że jesteśmy tym co jemy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MinaHarker



Dołączył: 18 Sie 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 27, 2014 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli dużo się ruszasz, to możesz być szczupły pomimo jedzenia chpsów i frytek, ale to nie znaczy, że zdrowy... ;p Lepiej unukać ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Wrz 06, 2014 8:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tam jeśli już mam sobie czasem kupić " chipsy" to wole zainwestować w nachosy które mają w większości przypadków dużo lepszy skład i zrobione są z mąki kukurydzianej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drdree



Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 2:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raz na jakiś czas nic się nie stanie;) No ale trzeba uważać. Nie ma co się faszerować i truć na własne życzenie. Zawsze można spróbować zrobić jakieś przekąski, które będą zastępować jakie jedzenie. Domowe chipsy tez są ok;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mamma5



Dołączył: 04 Gru 2018
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 11:46 pm    Temat postu: Re: Chipsy i frytki a zdrowy tryb życia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

new power 12 napisał:
Proszę o wymianę poglądów,spostrzeżeń na dany temat. Czy w soim życiu dość często jesz chipsy i frytki? I jaki może mieć to wpływ na twój organizm? Zachęcam do rozmowy. Surprised Smile Smile Smile Smile

Dla mnie skończyło się nadwagą, a nawet otyłością i kurcze nie mogę o nich zapomnieć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zrzucbrzuch



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 1:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raz na jakiś czas można i chipsy zjeść wszystko dla ludzi, ważne żeby przestrzegać diety w inne dni. Odnośnie frytek można zrobić sobie zdrowszą wersję z piekarnika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pokonajnadwage



Dołączył: 12 Maj 2019
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 12:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety ale w sporych ilościach chipsy i frytki będą wpływać na dodatkowe kilogramy i nadwagę. Od czego jeszcze tyjemy możecie przeczytać w tym wpisie - http://www.pokonajnadwage.com/2019/07/od-czego-tyjemy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jonka



Dołączył: 07 Lip 2019
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Coś mi się wydaje, że chipsy i frytki to nie jest zdrowe odżywianie Smile ale jeśli zjemy je od czasu do czasu to nic nam nie będzie. Zresztą w nawet najzdrowszej diecie jest taki jeden dzień kiedy można jeść dosłownie wszystko. Wtedy ja przyjmuję Intestę, żeby wszystko prawidłowo mi się strawiło bez żadnych nieprzyjemności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 24, 2019 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo rzadko jem teraz smażone bo niestety bardzo mnie po tym brzuch boli, chipsy raz na wiele miesięcy. Najgorzej jak dziecko ciągnie do jakiegoś fast fooda, wtedy się skusze na frytki ale i tak ulgasim się przydaje bo chociaż wzdęcia nie męczą, jak jem na mieście to wolę wziąć ze sobą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group