Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chipsy i frytki a zdrowy tryb życia

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marlena654



Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 11:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odnośnie Stanów Zjednoczonych, miałam okazje osobiście przetestować ich kuchnię i niestety nie było to dobre w skutkach. Przez 3 miesiące pobytu w USA przytyłam około 10 kg, moja cera stała się paskudna, czułam zmęczenie i w ogóle źle wyglądałam. Nie jadałam w fast foodach, kupowałam (tak mi się wydawało) zdrowe jedzenie, jednak jak się okazało nawet sałatki, warzywa nafaszerowane są chemią. Amerykanie mają wszystko słodkie, słodkie bułki, chleb jak gąbka- tylko tostowy, ehh... W efekcie tyłam w oczach! Czułam, że nie mam wpływu na to co się dzieje ze mną.
Po powrocie z wakacji po 2 miesiącach doszłam do normalnej wagi, bez żadnej diety, specjalnych ćwiczeń, itp.
Zdecydowanie popieram zdrowe odżywianie się, fast foody to zło, nie wspomnę już o chipsach- wystarczy spojrzeć na opakowanie i skład z którego robione są te chrupiące ziemniaczki Smile

Dodano po 2 minutach:

Zapomniałam dodać czym można zastąpić takie "przysmaki" Smile
Ja kroję w plasterki marchewkę- to wbrew pozorom fajna przekąska podczas czytania książek, bądź oglądania filmów. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agata23



Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Sie 16, 2010 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma co się oszukiwać - chipsy i frytki każdy lubi Smile myślę, że warto ograniczać tego typu jedzenie, nie mówiąc już o fast foodach. Ja zawsze mam wyrzuty sumienia, kiedy zjem coś w tym stylu, ale rzadko mogę się powstrzymać kiedy ktoś położy na stole chipsy. Nie jadłam nigdy fast foodów w dużych ilościach, więc nie wiem po sobie jak odbija się to na zdrowiu i wyglądzie. Ale właśnie patrząc na Amerykanów bardzo dobrze widać skutki niezdrowego, tłustego i sztucznego odżywiania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Lut 13, 2011 12:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marlena654 napisał:

Zdecydowanie popieram zdrowe odżywianie się, fast foody to zło, nie wspomnę już o chipsach- wystarczy spojrzeć na opakowanie i skład z którego robione są te chrupiące ziemniaczki Smile


zycie jest za krotkie zeby rezygnowac z pewnych rzeczy
jesli czasem czlowiek lubi sobie chipsy popic piwem czy trzasnac pizze to co w tm zlego : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaliksa



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koło
PostWysłany: Pią Lut 25, 2011 12:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze raz na jakiś czas można sobie pofolgować. Ale proszę, nie uczmy tego dzieci. Ostatnio w telewizji był poruszany temat chipsów - jak informowali, dzieci które zajadają chipsy są mniej inteligentne.
Domowa pizza może być zdrowa. Smile A piwo najlepiej niepasteryzowane, naturalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Lut 25, 2011 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kaliksa
a jakim cudem chipsy wpływają na inteligencję? Rolling Eyes
uczę dzieci które nie jedzą chipsów i takie które je spożywają. nie widzę między nimi różnicy.
nie wierz we wszystko co mówią w tv - możesz się na tym nieźle przejechać. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Lut 25, 2011 11:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kaliksa napisał:
Dobrze raz na jakiś czas można sobie pofolgować. Ale proszę, nie uczmy tego dzieci. Ostatnio w telewizji był poruszany temat chipsów - jak informowali, dzieci które zajadają chipsy są mniej inteligentne.
Domowa pizza może być zdrowa. Smile A piwo najlepiej niepasteryzowane, naturalne.


Shocked ło jezu tylu bzdur dawno nie czytalem
chipsy wplywaja na inteligencje ? jak
piwo niepasteryzowane to nie piwo

ps kolezanka popiasala iles tam postow ale wszedzie wpisala pierdoly nie popierajac tego zadnymi sensownymi argumentami czy badaniami..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Lut 26, 2011 1:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helloween napisał:

piwo niepasteryzowane to nie piwo

rozwiniesz? Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niasia



Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 12:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tam lubię od czasu do czasu zjeść chipsy czy frytki. Po prostu lubię i już. Tak samo jak jabłka i marchew. Very Happy Trzeba mieć tylko umiar. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ratattuj



Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 25, 2011 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest dla ludzi i wszystko w dużych ilościach może zaszkodzić, trzeba tylko znać umiar:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kichico
Zbanowany


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sro Maj 04, 2011 5:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokladnie tak. Najwazniejsz by dzieci znaly inne pokarmy a nie tylko chipsy i frytki bo tu sie problem zaczyna...Latwiej otworzyc paczke chipsow niz oskrobac i pokroic w plasterki marchewke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group