Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chemioterapia - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Lut 26, 2010 1:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli występuje anemia,to nie wolno w żadnym wypadku podac chemii bo to może Go zwyczajnie zabić.

Żeby podać chemioterapie, wyniki badań muszą być "dobre". Z ministerstwem się zgodzę - paranoja. Z obawami lekarzy nie polemizowałabym. Maja wyniki badań, wiedzą co robią Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina785



Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Lut 26, 2010 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak miał anemie .ale chodzi mi o to że lekarze nie powiedzą wprost że nie daja chemi po co robia nadzieje.byłam sama bez ojca tylko z dokumentami .mógł lekarz powiedziec że nie ma nadzieji...ale cóż samemu trzeba sie domyślić ...pozdrawiam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina785



Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 1:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rak nerki .po operacji rokowania sa do pół roku i tak jest .wczoraj zmarł mój tata ..nie doczekawszy chemii...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przykro mi z powodu straty
:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kuuudlata555



Dołączył: 24 Wrz 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 24, 2011 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio trafiłam na stronę http://sprawa ws. domeny postlinknews.com zgłoszona do prokuratury/457news.php, gdzie opisuje się nowe metody wykrywania raka czyżby przełom w medycynie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dominik55



Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 13, 2013 11:19 am    Temat postu: walka z rakiem bez chemioterapii Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 56 lat i pół roku temu zrobiłem badania kontrolne u lekarza rodzinnego. Niestety po odebraniu wyników dowiedziałem się, że moje wyniki nie są dobre i będę musiał się dokładniej przebadać. Nie byłem u lekarza około 20 lat i przytłaczało mnie to, że coś jest nie tak. Zrobiłem serię badań i niestety okazało się, że mam nowotwór złośliwy. Nie mogłem w to uwierzyć, ponieważ czułem się wspaniale. Ta sytuacja przysporzyła mi wiele zmartwień. Nigdy nie lubiłem chodzić do lekarza, zazwyczaj leczyłem się domowymi sposobami i to wystarczało. Lekarz zalecił chemioterapię a ja strasznie się tego obawiałem, że mój organizm sobie z tym wszystkim nie poradzi. Stwierdziłem, że warto poszukać jakiś innych metod leczenia. Szukałem gabinetów medycyny naturalnej, uzdrowicieli, znachorów. Niestety mój stan zdrowia z czasem pogarszał się. Nie chciałem, aby nowotwór zainfekował również inne narządy. Nadal szukałem kogoś lub czegoś, co mogło by mi pomóc. Zdecydowałem się, że musze zacząć odwiedzać bliskich, popadłem w depresję. Dopiero gdy u wuja w gazecie znalazłem artykuł o mieszance ziół Essiac, postanowiłem spróbować kolejny raz. Zakupiłem preparat i stosowałem według zaleceń. Minęły trzy miesiące od momentu, gdy pierwszy raz zażyłem ten preparat a ja odwiedziłem mojego lekarza. Stwierdził, że to niemożliwe bez chemioterapii. A ja jestem przekonany, że to dzięki preparatowi Essiac nadal żyję. Mój stan zdrowia znacznie się polepszył i mam nadzieję, że uda mi się przezwyciężyć nowotwór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group