Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chce zgrubnać !!!

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sandrusia1989



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 5:51 pm    Temat postu: Chce zgrubnać !!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CZY moze mi ktos powiedziec co robic by troche przybrac na wadze jestem drobna dziewczyna i chcialabym sgrubnac ale sęk w tym zenic nie dziala jem duzo i nic bralam tabl anty ale z innego powodu a jej objawem byla apetycznosc ale na mnie tonie podzialalo powiedzcie mi co mozna zrobic chce zgrubnac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze poprostu taka Twoja natura,ja rowniez jestem dosc szczupla,wszyscy mowia,ze powinnam przytyc,ale nic nie dziala,slodycze jem w duzych ilosciach,bo je uwielbiam i to nic nie daje.Moj maz mowi,ze wygladalam normalnie jak bylam w ciazy/przytylam 13kg/,a teraz znowu jestem ''sucherdak'',waze jeszcze mniej jak przed ciaza,wiec jak widac poprostu nie jest mi dane przytyc. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 12:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

OMg :p jest sporo o tym w dziale odchudzanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katiuchna



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 2:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może ty masz tasiemca? Wink Najlepiej nic nie robic nie ćwiczyć i obżerać pizza torty lody bitasmietana.moge to zrobic za ciebie. Tylko musimy ie jakos Zamienic bo ja musze schudnąć!
Ale powaga najlepiej „zgrubnij” od zrowych produktów i bierz duzo witamin to one poprawia apetyt tobie. Dobre witaminy sa np. centrum bo masz od razu wszystko. no i jedz wiecej tego co lubisz. chyba że ty jeść w ogóle nie lubisz …no to masz problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes za duzo witaimn wcale nie jest dobre..
niech najpierw napisze co je, nobo ile ja juz widzialem diet gdie ludzie "wmuszali" w siebie tysiac kalori Laughing a ja tysiac kalori potrafie zjesc w 2 ch posilkach Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marek.Tuszkiewicz



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zamiast przejadania się polecam ćwiczenia fizyczne. Przejadanie się jest niezdrowe. Poza tym nie napisałaś ile masz lat. Być może jeszcze się rozwijasz, rośniesz, dopiero nabierzesz masy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kawuszczyn
Zbanowany


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 75

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: SHITOholia
PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakie masz BMI? Arrow -----Linki spoza Biomedical.pl sązabronione. Link usuwam / nowicjuszka-----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lusiak1970



Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 4:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eh, nie lubię lenistwa. Poszukaj w necie, bo jest duże tego tematu.

Proszę poczytaj, popatrz na forach, pod artykułami, co ludzie piszą. Wiele osób ma ten problem.

Wystarczyło mi kilka minut szukania.


[NIE WKLEJAM LINKÓW, BO CHYYBA REGULAMIN ZABRANIA - wszędzie trzeba więc dodać http://www ]

kobieta.interia.pl/wiadomosc-dnia/news/jak-przytyc,616826

commed.pl/jak-przytyc-vt582.html

goldenline.pl/grupa/jak-przytyc

poradnikzdrowie.pl/eksperci/pytania/jak-przytyc_/6459/1/

twojadieta.info/index.php?action=dieta&dieta=dla_szczuplych&module=diety

forum.o2.pl/temat.php?id_p=5617630

papilot.pl/diety-zdrowie/news/2009/04/3781.html

broszka.pl/jak-utyc,a

dietetyka24.pl/dieta-dla-szczuplych/

Nawet na tym naszym forum to jest:

http://www.biomedical.pl/forum/1-vt1592.html?postdays=0&postorder=asc&start=0

[CHYBA MODERATORZY NIE OBRAŻĄ SIĘ ZA LINKOWANIE DO WŁASNEJ DYSKUSJI] Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mężatka86



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Śląsk
PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sandrusia1989a ile masz wzrostu i ile ważysz,że chcesz przytyć?Bo zazwyczaj dziewczyny chcą schudnąćWink?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
whatever



Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niektórzy ludzie mają taką "naturę" i przemianę materii, że choćby jedli dużo to i tak nie przytyją. Mam znajomego, który je za dwóch, do tego chodzi regularnie na siłownie, dużo ćwiczy i ciągle jest przeraźliwie chudy. Moim zdaniem w takiej sytuacji dobrze jest się wybrać do dietetyka lub jakiegoś specjalisty, który ułoży Ci odpowiednią dla Ciebie dietę. Możesz również zrobić sobie test na swój indywidualny kod metaboliczny, pod który układa się specjalną dietę i wiesz jakie składniki odżywcze są ważne w Twojej diecie dla Twojego organizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group