Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

CHCĘ BYĆ MAMĄ-fasolkowe trudności 9

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 11, 2011 8:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam rozwiazanie Razz
zrob bete i zobaczysz ze jestes w 6 a nie 4 tc Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Wto Paź 11, 2011 9:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
kiedy miałas ost @?

ostatnią miesiączkę miałam 4 września, a Ty Wind???


Kornik napisał:
dlatego Ci mówiłam, żebyś wzięła wykres do ginki, bo może ona zapisałaby Ci OM na kilka dni po faktycznej dacie(?) (nie wiem czy są takie praktyki, ale byłoby to logiczne)

Kornik, wezmę wykres na następną wizytę ( jak nie zapomnę ) i zapytam jak to jest! Smile

Wind, co do bety, to nie dostałam skierowania od gin, a na własną rękę to u mnie ponad 50 zł, nie wiem czy chcę tyle wydawać. Zresztą Tosia wciąż i zawsze i wszędzie nie poleca tego badania! Cool Laughing
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 11, 2011 9:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lizelotko ja tez nie robiłam bety.
ani razu.
2 testy pozytywne mi wystarczyły.
uzbroiłam sie w cierpliwosc i czekałam do 7tc zeby zobaczyc serducho Smile
ja ost @ miałam 20.08. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Wto Paź 11, 2011 9:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind, to wygląda na to, że nasze dzidzie różnią się może o miesiąc Razz
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Paź 11, 2011 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Grzeczne dziewczynki Wink Po co Wam beta. Jakby wyszedł wynik dziwaczny pewnie zwariowałybyście odrazu Very Happy Very Happy . Po co się stresować ? Wink Ja zrobiłam w sumie chyba z 5 testów Wink
Co do liczenia to nie zaprzątajcie sobie tym główek Wink . Od ostatniej miesiączki + 40 tygodni i wychodzi Wam termin porodu który tez lekarz wpisuję w kartę ciaży i tym się na porodówce kierują . To jakie duże jest dziecko zazwyczaj termin przyspiesza lub opóźnia ale i tak termin porodu to ten liczony od pierwszego dnia ostatniej miesiączki z marginesem 2 tygodni .
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Wto Paź 11, 2011 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widzisz Tosiu, przydają się Twoje nauki Laughing
A ja jutro idę na usg. Wiem, że to jeszcze trochę wcześnie, ale gin kazała mi jak najszybciej....w sumie nie wiem czemu, bo z wrażenia zapomniałam zapytać...
Czemu jej mogło zależeć, żebym poszła jak najszybciej? Co takie usg jej może pokazać?
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 11, 2011 12:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tosia81 napisał:
Grzeczne dziewczynki

Cool Cool słuchamy sie szefowej Wink


lizelotka napisał:
Wind, to wygląda na to, że nasze dzidzie różnią się może o miesiąc Razz

no zapewne tak Smile
dowiesz sie jutro z usg na kiedy masz termin porodu.
u mnie wg om jest na 26.05, wg usg poczatek czerwca Wink
lizelotka napisał:
Czemu jej mogło zależeć, żebym poszła jak najszybciej? Co takie usg jej może pokazać?


moze chce spr czy wszystko jest ok.
czy ciaza jest pojedyncza Cool czy mnoga Smile no i najwazniejsze czy żywa Smile
zalezy w ktorym tc jestes. albo zobaczysz sam pecherzyk albo juz z serduchem.
zycze tego 2giego!
o ktorej masz wizyte??
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Wto Paź 11, 2011 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idę na 7:15 rano Sad
i też na czczo, bo mam badania krwi i moczu.
Jeju Wind, jak ja bym chciała zobaczyć serducho Exclamation Ale to zapewne jeszcze za wcześnie będzie Rolling Eyes
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 11, 2011 1:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lizelotko dopoki nie masz mdłosci to sie nie martw!
dasz rade.
ja tak sie bałam ze nie dojade ze nie wiem co.
całe szczescie R był ze mnia no i fasolek był bardzo grzeczny.
rano tylko mdłosci miałam ale nie chciało mi sie jesc ,a juz o 6 zawsze wsuwałam sniadanie.
dzisiaj 1 posilek zjadłam przed 9 Smile
wiec o dziwo dalismy rade.
mam nadzieje ze za m-c bedzie juz lepiej Smile i zapomne co to wymioty.


lizelotka napisał:
eju Wind, jak ja bym chciała zobaczyć serducho Exclamation Ale to zapewne jeszcze za wcześnie będzie Rolling Eyes

bardzo Ci tego zycze!
jak zobacyzsz serce to inne obawy pojda w kąt Smile
moze nie za wczesnie?
nie wiadomo.
tak czy siak daj koniecznie znac Smile !!!!
bedzie dobrzE

Dodano po 1 minutach:

lizelotko a jak sie czujesz?
masz jakies objawy? Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Wto Paź 11, 2011 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dam znać na pewno Smile
A obajwów nie mam żadnych poza brakiem @, trochę bolącymi piersiami i dwoma pozytywnymi testami ciążowymi Laughing
No, czasami pobolewa mnie trochę podbrzusze, ale tylko jak wstaję, jak leżę jest ok, a że gin zaleciała leżeć cały czas, to jest dobrze Smile
Także fasolek na razie bardzo grzeczny jest, widać uznał, że przysporzył już swojej mamie sporo kłopotów zanim się począł i teraz chce to zrekompensować Laughing
A szczerze, to jeszcze wszystko przede mną zapewne Smile
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 8 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group