Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

CHCĘ BYĆ MAMĄ-fasolkowe trudności 9

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Paź 05, 2011 11:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lizelotko ciesze sie ze wycieczka sie udała Smile
oj egipski klimat mogł poprzesuwac owu i była własnie w tym momencie kiedy sie jej nie spodziewałas Smile

lizelotka napisał:
Wind, strasznie Ci zazdroszczę!

napewno sama tez doswiadczysz bycia mamuska Smile trzymam mocno kciuki!!!

no dziewczyny pomilkły..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Sro Paź 05, 2011 11:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No owu to ja miałam jeszcze przed Egiptem, to raczej akurat na pewno, sądząc z wykresu tempki, no i brałam clo, więc teżraczej powinno być w miarę normalnie. No ale zobaczymy Confused
wind_of_hope napisał:
napewno sama tez doswiadczysz bycia mamuska trzymam mocno kciuki!!!

Dzięki Wind Razz Też w to wierzę, tylko zastanawiam się KIEDY Rolling Eyes
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Paź 05, 2011 3:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

napewno w najmniej spodziewanym momencie Razz
tak samo jak u mnie.
czekałam z mina zbitego psa na @ i sie nie pojawił a byłam pewna ze zaczniemy 5x.
głowa do gory!!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Sro Paź 05, 2011 4:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem Wind, ale Wy jesteście zdrowi, a ja i M obydwoje mamy problemy i to spore Sad
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Paź 06, 2011 9:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lizelotko to nie znaczy ze Wy nigdy nie zostaniecie rodzicami.
w rodzinie R było malzenstwo ktore 7lat sie starali az wkoncu sie udało.
w liceum miałam kolezanke ktorej lekarz dał 1% na zajscie w ciaze bo miała cos z jajnikami, nie zmartwiła sie za bardzo bo nie chciała miec dzieci i kochali sie jak popadnie az wkoncu @ nie przyszła i dzisiaj prowadza syna do przedszkola Smile
nie martw sie!
wam tez sie uda!!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Czw Paź 06, 2011 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, mam pytanie...
Mam cholernie wysoką temperaturę. Rano miałam 37,1, teraz nie mam w pracy termometru, ale mam dreszcze okropne i nie mogę się niczym rozgrzać. Wiem, że to nie choroba, bo poza tym czuję się świetnie. No może poza tym, że mam mocne bóle na @, może niedługo przyjdzie?
Więc to tempka raczej z fazy owulacyjnej.
Czy można ją zbijać lekami? Czy nie zaszkodzi to ewentualnej dzidzi jeśli by jakimś cudem się udało?
Ledwo mogę tu wysiedzieć tak mnie rozbiera ta tempka Sad

Dodano po 1 godzinach 39 minutach:

Kupiłam termometr, bo po prostu zjeżdżałam tu z krzesła... 38,3, słabo Sad no chyba, że to od dzidzi, ale nie mam nawet siły, żeby pomyśleć w ten sposób.
Wzięłam dwa apapy, jak nie pomogą jadę do domciu, i tak nie ma ze mnie pożytku Rolling Eyes
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Paź 06, 2011 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nie brałabym niczego mocniejszego tak na wszelki wypadek. Może dopiero Cię rozłoży grypa
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Czw Paź 06, 2011 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tosiu, mam zwolnienie na jutro i mam leżeć cały czas, apap brać tylko powyżej 38 i żadnych innych leków bo nie ma pewności, że nie jestem w ciąźy. Tak powiedziała Pani Doktor.
Lewo już piszę, własnie przed chwilą wyjęłam termometr: 38,9, masakra to chyba jednak jakaś choroba Sad
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Pią Paź 07, 2011 6:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lizelotko, najlepiej leć na betkę - będziesz miała jasność, czy możesz leczyć się czymś "porządnym" czy musisz przeczekać te 3 pierwsze miesiące Wink
oczywiście życzę Ci fatalnego samopoczucia na najbliższe 90 dni Laughing Twisted Evil Laughing Twisted Evil Laughing Twisted Evil

ale 39C to już nie przelewki... Confused
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Pią Paź 07, 2011 9:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie dziewczynki Smile
Musicie odwiedzić mój wykres na 28 dni... koniecznie Smile
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 4 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group