Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

CHCĘ BYĆ MAMĄ-fasolkowe trudności 6

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Lut 03, 2011 1:45 pm    Temat postu: CHCĘ BYĆ MAMĄ-fasolkowe trudności 6 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to zmiana tytułu więc ma być optymistycznie i z wielką wiarą w to,że się UDA.
Zapraszam

_________________
Jestem mamą Wink))



Ostatnio zmieniony przez tosia81 dnia Nie Kwi 03, 2011 9:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Czw Lut 03, 2011 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind, kochana, jak Ty się będziesz starała to my WSZYSTKIE będziemy już w dziale ciąża i poród i to właśnie tam będziemy na Ciebie czekały :* Cool
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pychotka28



Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 243

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubuskie
PostWysłany: Czw Lut 03, 2011 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No własnie WindSmile Kornik ma racje:)
_________________
Nadzieja to dobra rzecz. Może nawet najlepsza ze wszystkich, a to co dobre nie umiera nigdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nadzieja83



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 381

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Czw Lut 03, 2011 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helllo Smile

Laseczki czy to dla was będzie nowość jak napiszę, że znów jestem skołowana??? Wink

M był dziś u nowego androloga. Pan androlog zrobił na nim rewelacyjne wrażenie. ciekawe czy dzięki temu co powiedział czy poprostu jest naprawde dobrym lekarzem i wie co mówi. no nieważne.
Pan And powiedział, że M wcale nie ma takich złych wyników. jedyne nad czym by popracował to nad ruchliwością.
ilośc ma fenomenalną i to wystarczy Shocked , że nawet nieprawidłowa budowa w niczym tu nie przeszkadza że wystarczy tylko że poprawimy ruchliwość i na bank jakiś plemnior dotrze do jajaeczka. to że są błędnej budowy nie znaczy, że są uszkodzone genetycznie wię nie ma obaw , że przez nieprawisłowej budowy plemnik będzie poronienie. Pan And powiedział, że M na bank nie ma żylaków oraz że narazie wybił by sobie z głowy inseminację. uważa, że to problem tkwi raczej we mnie ale to musiałabym do niego przyjść aby powiedział o co konkretnie chodzi... poza tym zrobił by badanie wrogości śluzu. Pan And stwierdził, że to na pewno nie przez wyniki M nie możemy miec dzieci...

i stwierdziłam, że ja mam to wszystko gdzieś... dla świetego spokoju bede brala duphaston ale nic wiecej nie zamierzam robić Sad nie mam na to siły i chęci Sad

Wind a powiedz czemu Ty sobie zaprzatasz tym głowe skoro narazie się nie starcie? no chyba, że się staracie...??? a Ty nie chcesz się przyznać Wink
kobietko szkoda czasu na nerwy. zaczniesz się martwić jesli faktycznie pojawi sie problem a teraz... ŻYJ!!!! pełnią życia!!!

Kornik no własnie mi przychodiz to samo pytanie co Lizelotce czy wysuszenie ognisk sprawia, że one odrastaja dłużej/później??? bo jeśli tak to byłby to jedyny argument za tym abym przekonała się do tego leku.
Ahhh i znowu zakręcone z tą macicą no. mnie zastanaiwa to, że jesli okaząło by sie że masz macicę z przegroda to jak póżniej dzieciątko miało by sie w niej zmieścić??? czy to nie jest problem??? może warto w takim razie pójśc na tą histero czym prędzej co???

Lizelotko jak tam??? podjęłaś temat z mężem a propos USG???

aa i powiem, że nie pamiętam kiedy miałam ostatnia @ ale w tym cyklu to i tak wszystko stracone bo powinnam brac dupka od 16dc a penie już dawno ten dzien minął. i dziś cycki mnie zaczęły troche boleć. więc wiem, że za parę dni przyjdzie znowu @.
_________________
Pozwól mi Boże nie tęsknic do tego, co być nie może...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lut 03, 2011 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nadzieja83 napisał:
Wind a powiedz czemu Ty sobie zaprzatasz tym głowe skoro narazie się nie starcie? no chyba, że się staracie...??? a Ty nie chcesz się przyznać Wink
kobietko szkoda czasu na nerwy. zaczniesz się martwić jesli faktycznie pojawi sie problem a teraz... ŻYJ!!!! pełnią życia!!!

nadziejko a bo ja taka przezywajaca baba jestem Razz chyba po babci Razz.
nie nie staramy sie, narazie to ja musze sie przygotowac pod katem szczepien i innych badan zeby miec pewnosc ze jest i bedzie OK Smile a sianie jak to Tosia nazwała odbedzie sie w styczniu,wiec jeszcze full czasu,chyba ze matka natura nam spłata figla Razz
Nadziejo a Ty sie nie poddawaj! Twoj maz poszedł i zobacz czego sie dowiedział od nowego dr. a tamten stary dalej by was wprowadzał w bład i marudził o przegrzewaniu jajek ..;/ stary duren. nie trac nadziei i pomoz M w zasianiu fasolki Smile
dzieki dziewczyny za miłe slowa, musze chyba naprawde odpuscic bo niedlugo głowa mi exploduje od nadmiaru wiadomosci Razz
ale bede do Was zagladała Wink i 3mam mocno kciuki za kazda z Was ;*
a łobuz i tosia to pewnie juz beda miały 2gie dziecie w drodze poki ja dołacze do ciezarowek Razz

Dodano po 4 minutach:

kurcze dopiero teraz po zmianie tytuły pomyslałam sobie ze ja tutaj nie pasuje Sad. Wy sie staracie a ja nie wiec nie powinnam zasmiecac działu swoimi marudzeniami. wybaczcie - teraz bede bacznym obserwatorem ;*
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nadzieja83



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 381

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Czw Lut 03, 2011 11:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind skoro po babci to znaczy, że nie bez powodu się się mówi, że geny zawsze po dziadkach jednak Smile heheh

jak to nie pasujesz? a Łobuz pasuje??? nie - bo przecież jest już w ciązy? a Tosia??? Tosieńka ma już małego szkrabka Smile a są z nami i jest wyśmienicie Smile

Dodano po 2 minutach:

aaa no i przejżałam forum i już wiem kiedy miałam ostatnio @. te forum to niezły kalendarzyk małżeński Smile i wiadomo kto kiedy jaki śluż, jaka tempka kiedy @ Mr. Green

więc dziś 19dc czyli 3 dni temu powinnam zacząć brac dupka. i teraz pytanie??? warto abym zaczeła od jutra czy sobie darowac w tym cyklu???
_________________
Pozwól mi Boże nie tęsknic do tego, co być nie może...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lut 03, 2011 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nadzieja no cos w tym jest Smile i wrazliwosc mam tez po niej Razz ogolnie to jestem beksa Razz heh.
no w sumie masz racje.. ale zarowno Łobuz jak i Tosia miały problemy z zajsciem wiec co nieco wiedza na ten temat Razz a ja?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nadzieja83



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 381

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Czw Lut 03, 2011 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind i czuje tak przez skórę, że Ty to byś chciała aby los spłatał CI figla, i żeby małe bobo pojawiło się w brzuszku wcześniej niż w styczniu i tego z całego serca Ci życze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 10:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nadziejko, trochę się boję pisać, żeby Ci znowu mętliku nie narobić Wink ale powiedz mi, Ty zawsze bierzesz dupka na "komendę" "szesnasty dzień cyklu"? Shocked a jakby Ci się owu przesunęła i organizm szykował na 17dc, a Ty mu progesteronem zastopujesz?
dupka/lutkę bierze się ALBO od trzeciego dnia wyższych temperatur ALBO po potwierdzonej owu na usg! od 16 do 25 dc to tylko dla tych, którzy mają długie i nieregularne cykle na unormowanie i przyzwyczajenie organizmu do cyklu 27-30 dniowego i wtedy faktycznie rozpoczyna się 16dc bez względu na to czy owu była już czy nie.

co do badań Mka - przyznam szczerze, że nie pamiętam jakie mieliście wyniki Embarassed ale jest dokładnie tak, jak mówił mu nowy And - jak ma dużo plemników, to ich morfologia odgrywa mniejsze znaczenie (co nie znaczy oczywiście, że ma nic nie robić, żeby było lepiej) - po prostu jeśli jest ich dużo, to powinno wystarczyć, żeby któryś dotarł tam gdzie powinien!
mój M ma (wg mnie TYLKO) 29mln, ale prof powiedział, że to jest całkiem ok, tym bardziej do IUI, gdzie preparuje się nasienie tak, że zostają same żywe. Więc to, że tych prawidłowych jest 9% nie ma większego znaczenia.
myślę, że Wasze wyniki są lepsze, dlatego And odradza IUI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 11:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nadzieja masz racje Razz oj bym chciała ale nie tak ze celowo oszukac R - tylko prezent od matki natury..ale tyle lat nie spłatała nam figla wiec mysle ze i w tym roku bedzie tak samo... Razz ale dziekuje ;*
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group