Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Centrum Damiana

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ambroziak



Dołączył: 31 Sty 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 4:45 pm    Temat postu: Centrum Damiana Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie Mamy,

Chciałabym Was wszystkie ostrzec przed korzystaniem z zabiegów rehabilitacyjnych w centrum Damiana na ul. Cybernetyki. Rehabilitanci są oddani i profesjonalni, jednak obsługa administracyjna to całkowity brak organizacji i empatii.... Właśnie zostałam odesłana z chorym dzieckiem do domu. Pani przyjmująca zapis na rehabilitację nie sprawdziła, że termin przydatności skierowania wygasł (W Damianie jest oryginał dokumentu - nie mam kopi:-( ). Straciliśmy z mężem 5h (mieszkamy poza Warszawą), musieliśmy przygotować naszego maluszka o 5 rano, żeby dowiedzieć się na miejscu, że termin skierowania minął 3 dni wcześniej.... Mam już nowe skierowanie ale do Centrum Damiana nigdy się już nie wybiorę... Szkoda, że panienki w recepcji nie potrafią właściwie przyjąć zapisu:-( patrząc na nie zastanawiam się jaka jest ich rola, poza robieniem "wrażenia"....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
motylek 1988



Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Sty 10, 2015 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Takie sytuacje zdarzają się bardzo często i nie tylko w tej przychodni. Bardzo prosty przykład mam też z medicover. Tam również podobnie zostali potraktowani moi znajomi - jak nie gorzej.
Jeżeli ma być lepiej, my jako dorośli powinniśmy reagować a więc chociażby złożenie skargi, zażalenia na takie osoby, dokładne wskazanie niekompetentnej recepcjonistki u dyrektora placówki myślę, że może grozić chociażby pouczeniem, naganą, albo wydaleniem z pracy. Przecież do cholery na jej miejsce jest kilka innych osób albo nawet kilkaset.
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group