Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

CELLFOOD

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anula1023



Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: opolskie
PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 8:48 pm    Temat postu: CELLFOOD Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Czy ktoś słyszał coś na temat środka Cellfood Diet Switch?Sa to krople wspomagajace odchudznie?Czy ktoś je brał,czy sa skuteczne?P rosze o wszelką wiadomośc :D Dzieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a malymi literkami napisane ze daja odpowiedni efekt w polaczeniu z dieta..

Zadne krople nie pomoga bez odpowiedniej diety i ruchu, cwiczen..

pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anula1023



Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: opolskie
PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 6:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj.Twoja odpowiedz nie satysfakcjonuje mnie zupełnie,jesli nie brałeś tego preparatu,to sie raczej nie wypowiadaj.interesuja mnie tylko sprawdzone konkrety,pozdro Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 9:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ALe co chcesz uslyszec ?

Ze co ? ze pijesz te krople i chudniesz ot sama ?

Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anula1023



Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: opolskie
PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 9:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cc sie czepiasz,wszyscy tu wymieniaja sie pogladami,od tego chyba jest forum Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po prostu chce wiedziecz czego oczekujesz od jaks kropli..


Musze rozwiac nadzieje ze bedziesz pic krople i nagle puk schudniesz Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anula1023



Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: opolskie
PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak nie masz w tej sprawie nic konkretnego do napisania,ta sobie daruj pisanie


Prosze o spokoj na forum Smile to nie miejsce na kłotnie. kazdy ma prawo wyrazac swoje zdanie, wiec uszanujmy to Smile pzdr. Wind_Of_Hope
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 1:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na stronie producenta jest napisane, że preparat zawiera L-karnitynę oraz wyciąg z jakiegoś ziela, które apetyt hamuje (a może i nie hamuje, cholera wie Wink. Preparat kosztuje 140 złotych.

Ja myślę, że karnitynę można kupić taniej, a to czy to ziele hamuje parcie na żarcie to pewnie rzecz względna i kwestia podatności. Można się samemu ograniczać, lub stosować dietę, która głodzenia nie wymaga. Natomiast stosując karnitynę ważne są ćwiczenia, bo po co się nią szpikować jak użytku z niej nie będzie?
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anula1023



Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: opolskie
PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 11:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki za informacje.Właśnie ze wzgledu na ta cene wolałam rozpytac,czy jest tego warte.Mam naprawde problem ze zrzuceniem codzby 1kg,mimo ograniczen w jedzeniu,aerobiku;szukam dobrego wspomagacza,który troche mnie wspomorze.DZIEKI,pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group