Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

być może uczulenie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sara123



Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 4:55 pm    Temat postu: być może uczulenie. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Być moe sprawa o jakiej bd pisac nie bedzie pasowac akurat w tym dziale - przepraszam wtedy za błąd.


Otóż dobę temu byłam w lesie.
Coś mnie musiało ugryźć , myślałam , że to zwykły komar ale na drugi dzień powstała otoczka czerwona , która dziś wynosi około 6 cm.
Już kiedyś coś takiego miałam , jednak zniknęło - mam nadzieję , że i tym razem tak będzie.
Co to jednak może być ?
Myślałam nad uczucleniem na jakiegoś owada....
sama nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sara123
bo to może być, i prawdopodobnie jest, od ukąszenia owada.
nie wiesz przecież czy nie siedział on na czymś co potem przeniósł na Ciebie.
kup sobie w aptece maść na ukąszenia i smaruj to miejsce.
do tego możesz kupić wapno (najlepiej bezsmakowe) i zacznij je pić dwa, trzy razy dziennie.
powinno pomóc.
jeśli jednak pojawi się gorączka lub rumień zacznie się powiększać idź do lekarza lub na pogotowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group