Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

być czy nie być...oto pytanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XYZ



Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Sro Mar 29, 2006 9:34 pm    Temat postu: być czy nie być...oto pytanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, mam do Was jedno pytanie dla mnie bardzo ważne, otóż mam 24 lata mój facet 30, i problem polega na tym że ja nie byłam z żadnym facetem jeszcze w łózku natomiast mój facet miał już stosunki z dwiema partnerkami (z jedną był 6 miesięcy z drugą 2 lata). I mam problem czy byc z nim(z tego co wiem planuje mi się oświadczyć, jestesmy razem 1,5 roku) czy też poszukac sobie faceta który będzie dla mnie pierwszym i ja dla niego. Co robić w tej sytuacji. dodam że siedzi mi to w głowie cały czas a nie chce potem nie udanego związku, jak sobie to wyjaśnić.Odpiszcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Mar 29, 2006 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziwne by było jakby facet w wieku 30 lat nie mial wczesniej zednej dziewczyny wiec mysle,ze powinnas to traktowac normalnie. Jezeli dobrze sie dogadujecie i kochacie nawzajem to nie ma co myslec o przeszlosci. Ja tez mialam problem z tym zeby nie myslec o przeszlosci mojego partnera,ale z drugiej strony pomysl sobie tak: jezeli moj facet jest ze mna a nie z tamtymi innymi to swiadczy tylko o tym ze mnie kocha i ze mna chce byc. Nie zmieniaj chlopaka tylko dlatego ze mial wczesniej inne dziewczyny(chyba ze nadal o nich mowi).Zyj terazniejszością a nie przeszlością.Zastanow sie jednak czy to na pewno ten i nie spiesz sie z zareczynami
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Mar 29, 2006 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Alenie chce Ci sie oświadczyć dla seksu chyba?

owszem seks jest cześcią bycia z kimś, ale chyba nie najwazniejszą.

Są różne torei, chodz jak dla mnie to raczej bajki malych dzeici niż coś z prawdy.

Jaka jest różnica między facetem który miał już kobiete a tym którym nie miał. Jedynie doświadczenie. Niczym sie nie różnią.

Wiesz do penetracji i do wielu innych rzeczy powinno dochodzić sie stopniowo, to nie tak że ustalacie ok od poniedziałku zaczynamy i w takim układzie to on wie wszystko i umie a ty zostajesz jak biedna mała sierotka z problemami.

To raczej coraz śmielsze pieszczoty, a granica jest ustalana z pewnym wyprzedeniem. Niektórzy potrzebują 3 kroków, niektórzy 5, to zależy od was, jak sobie będziecie ustalać na ile sobie chcecie pozwolić.

Zawsze masz prawo powiedzieć NIE. A to że z innymi kiedyś tam mógł być dalej, śmielej, to naprawde mało wazne. To ma być przyjemność, więc obaj to musicie akceptować, nie sądze aby on chciał odrazu żucić Cie na glęboką wode.

Porozmawiaj z nim o tym, czego oczekujesz, a czego nie chciała byś. Naprawde każdy ma rożne doświadczenia oraz różne upodobania, fantazje. A w tym wszystkim chodzi o to aby znalesć część wspólna która bedzie wam obu dawała przyjemność.

Szczerze to jeżeli chodzi o czysto techniczne sprawy, to to jest kwestia wprawy. Nie ma rzeczy których nie jesteś wstanie pojąć czy zrobić. Kwestia jest czy chcesz tego.

Naprawde dobrym rozwiązaniem jest rozmowa, każdy przezywa takie myśli gdzie do końca nie wie czy spełni oczekiwania drógiej strony.

Najcięższym chyba ale najskuteczniejszym sposobem na to wszystko jest poprostu (a może aż) dowiedzieć sie jakie sa oczekiwania.

Nie udany związek przez brak doświadczenia włóżku? nie, przecież to by znaczyło że to nie związek. Przecież on nie jest z Tobą dla tego abyś zrobiła mu dobrze. On jest z Toba dla Ciebie. Urzekłaś go Ty, a nie to czy potrafisz języczkiem i ustami zrobić mu dobrze Wink

Zdaje sobie sprawe że otwarta rozmowa to nic łatwego. Piszac porozmawiaj, nie twierdze że to jest latwe i oczywiste. Wiele osób ma bardzo podobne dylematy do twoich.

Pozdrawiam bardzo serdecznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
XYZ



Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Sro Mar 29, 2006 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem wdzięczna za te dwie odpowiedzi szczerze mówiąc bardzo bym się zmartwiła jakbyście napisali coś innego, ja wiem ze nie jest ze mną dla sexu tylko dla mnie samej i wiem ze dla niego sex nie jest nawazniejszy bo jakby tak było to napewno poszukał by sobie innej....takze Wasze wypowiedzi jeszcze bardziej mnie umocniły w przekonaniu ze każdemu trzeba dać szanse i co wazne budować przyszłość a nie patrzeć w przeszłość...dziekuje raz jeszcze za odpowiedzi.pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Czw Kwi 20, 2006 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja nadal nie rozumiem co ma to że facet nie był prawiczkiem?
Przecież nie jest się parą dla utracenia dziewictwa. Kobieto opanuj sięSmile Herezje gadasz;)
Powodzenia i szczęścia życzę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Kwi 22, 2006 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziwne kryteria stosujesz - albo chce się z kimś byc , bo się kocha, lubi ....ale zastanawianie się i to w obliczu oswiadczyn czy byc z nim bo nie jest prawiczkiem jest dla mnie niezrozumiałe? jezeli ci to przeszkadza i nie daje spać po nocach, po co doprowadzać do oświadczyn? Powinnas przy pierwszym spotkaniu pytac czy jestec prawiczkiem - i łatwo ci znaleźć nie będzie.Bo jak znajdziesz prawiczka to nie znaczy że dopasujecie się....w końcu seks to tylko kawałeczek bycia razem, co nie znaczy że nie jest to istotna jego część
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group