Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

BV - bakteryjna waginoza/infekcja bakteryjna

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
veronicas



Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 6:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o waginozę to do powyższych rad dołączyłabym właściwe dbanie o higienę, dobrze dobranymi preparatami. Niestety wiele kobiet nosi nieprzewiewną, poliestrową bieliznę, a w szczególności stringi, co często przyśpiesza rozwój bakterii... A wiecie same jakie mogą być tego efekty. Poza tym, przyczyn jest jeszcze więcej, polecam sobie poczytać http://wenerolog24.pl/choroby/bakteryjne-zapalenie-pochwy-waginoza.html, żeby w przyszłości nie mieć problemów z nawrotami. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bemka



Dołączył: 24 Lut 2019
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 7:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie miałam czegoś takiego ale mam czeste infekcje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pldi



Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 9:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A robiłaś test na hpv? u mnie wyszła też słabsza cytologia więc lekarz zaleca zrobienie testu a tym czasem kazał mi stosować Papilocare, żel dopochwowy który działa profilaktycznie i wspomaga gojenie zmian wywołanych zakażeniem tym wirusem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group