Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

burczenie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lezz



Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 1:50 pm    Temat postu: burczenie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu nęka mnie dolegliwość związana z częstym burczeniem w brzuchu. Zazwyczaj po przebudzeniu godzinę później. Jak zjem śniadanie to po ok 2 godzinach już mi burczy. Jem posiłki regularnie i dosyć dużo mimo to często słyszę burczenie. Co ciekawe dzieje się to gdy w ogóle nie czuję się głodny.
Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane - zespół jelita, jakieś bakterie jak helicobacter lub jeszcze coś innego. Nie mam pojęcia a chciałbym się tego pozbyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w ktorej czesci brzucha masz to burczenie ?

jeszcz duzo czy czesto ?

lepiej jesc czesto a mniej niz rzadko a duzo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lezz



Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powyżej pępka.
Dodam taką ciekawostkę że 7 lat temu miałem badanie - nie wiem dokładnie jak się nazywało (chyba panendoskopia) pobierali jakiś wycinek.
W wyniku pisze: "W żołądku mierna ilość soku mętnawego lekko zaźółconego. Sklepienie i trzon żołądka bez uszkodzeń, ale motoryka bardzo żywa. Odźwiernik, opuszka i część zapuszkowa XII-cy bez zmian. Clo - test / podwójny / ujemny".
Już wtedy miałem takie objawy jak dziś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Andżelika_15532



Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Nie Paź 12, 2008 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaję, że masz coś z wątrobą. Moja mama też maiała takie dolegliwości i się okazało że ma kamienie w woreczku żółciowym... Ale tak naprawdę sama nie wiem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group