Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

BSE

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
studentAM



Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 4:41 pm    Temat postu: BSE Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy wykryto w Polsce przypadki BSE u ludzi? boję się , że mnie to spotkało.od 4 tygodni czułem się zdezorientowany ,nieobecny ,tak jakbym nie czuł siebie ,teraz mam mrowienia w rękach i w stopach raz mi się robi w stopy zimno a raz wydaje mi się ,że są gorące...nie wiem co robić..Badanie EEG nie wykazało żadnych zmian tak samo tomografia komputerowa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Nie Paź 01, 2006 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Albo poprostu masz klopoty z krazeniem..i robisz niepotrzebna panike Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proponuje udać sie do lekaza i spytac sie o problemy z krążeniem.

Prawdopodobnie jestes zmęczony a to sprzyja takim problemom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group