Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brzuch, nogi i ramiona.

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
salata107



Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 10:43 am    Temat postu: Brzuch, nogi i ramiona. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam taki problem. Moja waga jest dobra, ważę około 50 kg na wzrost 160 cm, ale mam brzuszek i niezbyt chude nogi i ramiona. Chciałabym, zrzucić tłuszczyk z tamtych miejsc. Zna ktoś jakąś łatwą i szybko skutkującą dietę, bo chcę się tego jak najszybciej pozbyć. Będę bardzo wdzięczna Very Happy . Pozdrawiam !!!! Exclamation Wink Laughing


----edit by emilka----
temat przenoszę do odpowiedniego działu.
prosze nie pisać całych postów pogrubioną czcionką i proszę nadawać tytuły tematom bardziej sugerujące problem. tytuł zmieniam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WamPia



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 196

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dieta plaż południowych. Właściwie nie jest to dieta, a nowy sposób odżywiania. Na brzuch i uda pomoże. Na ramiona nie wiem, ale też powinna Wink
_________________
Innym pomaga...a samej sobie nie potrafi, bo panicznie boi się strachu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

6 wadera wyrzezbi miesnie na brzuchu. poczytaj sobie-jest o tym oddzielny temat Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
salata107



Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Sie 15, 2007 11:20 am    Temat postu: Czy to poskutkuje ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dieta południowa - muszę spróbować ! A jeśli chodzi o ćwiczenia 6 wadera to właśnie jestem po pierwszej serii. Dosyć ciężki są, ale wytrwam. Tylko boję się, że to nie poskutkuje,bo czuję, że coś się dzieje w trakcie ćwiczeń z górną partią mięśni brzucha, ale z dolną nic Confused Crying or Very sad . Pomocy !!! Czemu tak czuję ? SadSadSad

---edit by Wind_of_hope---
prosze pisac max. 3 emotikony obok siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sie 15, 2007 11:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sałata moze to poczatki...6 wadera to bardzo ciezkie cwiczenia, co pare dni zwieksza sie ilosc powtorzen i dla organizmu to nowosc,musi sie przyzwyczaic. Jesli czujesz ze z gora cos sie dzieje to dol napewno tez sie oswoi i bedziesz rzezbic dalej Razz powodzenia i wytrwania !
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Sie 15, 2007 12:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cwiczenie na dół brzucha - nogi w gore w pion i sklony do nich twarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
salata107



Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 2:19 pm    Temat postu: Niestety... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety ćwiczenia wadera nic mi nie dają. Ja muszę schudnąć !!! Tylko chcę jakiś prosty sposób... Evil or Very Mad Sad Sad

---edit by emilka---
prozę używać max 3 emotikonów pod rząd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 3:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No na rzeźbę sylwetki nic lepiej nie wpływa jak pływanie Wink to naprawdę dobry sposób
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MADZIULKA18



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: WAWA
PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 9:44 pm    Temat postu: NOGI RAMIONA I BRZUCH Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

polecam pilates wysmuklający działa cuda naprawdę i powoduje to ze jestesmy smuklejsze i lekke i zalecam pujście na serie pilatesu a potem można samemu w domu robić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co?? pilates? co to jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group