Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

brzuch jak balonik :(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alana83



Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 11:46 am    Temat postu: brzuch jak balonik :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. postanowiłam napisać bo jestem troche zmartwiona swoim stanem. zacznę może od poczatku...... pierwsze dziecko rodziłam 12 lat temu,wtedy moja ciąża przebiegła bez problemu,czułam się dobrze miałam tylko mdłości baaardzo długi czas, syn urodził się zdrowy..... w lutym tego roku zaszłam drugi raz w ciąże ale w 8 tygodniu poroniłam (ciąża obumarła) nie czułam sie dobrze, bardzo często bolało mnie podbrzusze i szczerze czułam że cos jest nie tak i stało sie najgorsze..........Sad nie znam przyczyny ale tak sie zdarza u wiekszości kobiet podobnno........... po 4 miesiącach znów jestem w ciąży moje samopoczucie jest dobre nie boli mnie tak brzuch jak poprzednio.martwi mnie jednak to że jestem dopiero w 6 tygodniu a brzuch mam jak balon jakbym przytyła do rozmiarów z 7 lub 8 miesiąc.... na dodatek czesto wieczorami czuje gule w gardle nie moge zasnąc bo mi niedobrze,spodnie juz ciasne i to mnie najbardziej martwi ze to tak szybko.to że mdłości i zawroty głowy to normalne... a ten brzuch to mnie przeraza... dodam ze do szczupluch osób nie należe. ale też nie jem za dwoje. a nawet starałam sie mniej jesc ale to nic nie daje.... jestem załamana Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze poprostu to taki urok?
a ile przytyłas?
duzo?
moze tylko brzuszek wywaliło a waga stoi w miejscu,a nawet spada?
a co na to ginekolog?
jesli z malenstwem wszystko jest ok to nie martw sie na zapas bo dzidzia to czuje.
ja to bym poszła do lekarza i zbadała fasolke czy wszystko jest ok itp.
a robiłas bhcg zeby spr czy normy odpowiednia przyrastaja? moze to nie 6tc a duzo wiecej?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 12:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wiadomo,że kolejne ciąże powiększają znaczniej brzuch i szybciej. Jednak powinnaś skonsultować to z lekarzem. Tak na wszelki wypadek aby Cię uspokoił. Może wielowodzie się przyplątało...
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alana83



Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 15, 2011 7:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuje wam za odpowiedzi.........Ech z tego co widze po sobie to jak dla mnie to dużo bo juz w spodnie się nie mieszcze które miesiac temu były luźne.... nie robiłam badań jeszcze żadnych bo dopiero na początku września druga wizyta..ale w tym tygodniu już sie wybiore na nie. chyba że wcześniej zajrze do lekarza... z dnia na dzień rosnę i w biodrach (co mnie najbardziej martwi bo zawsze były szerokie a teraz mam wrażenie jakby były ogromne) i brzuszek. a to chyba dopiero 6 lub 7tydzień......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group