Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bromergoon a płodność w trakcie okresu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
landr_yna



Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 1:47 pm    Temat postu: Bromergoon a płodność w trakcie okresu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak to jest.. jeśli biorę po jednej tabletce Bromergonu w trakcie okresu dalej jakby w pełni utrzymuje swoją bezpłodność? Jest to lek przywracający płodność i regulujący fazę lutealną choć jak go biorę od ok 3tyg na obniżenie prolaktyny. Zbliża mi się okres i tak sie znów zastanawiam czy przez te tabletki jednak muszę się zabezpieczać..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 2:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale jak to. przecież ten lek oprócz obniżania prolaktyny ma też wskazania na bezpłodność, w czasie jego stosowania może wystąpić spontaniczna owulacja. trzeba się zabezpieczac jeśli nie chcesz być w ciąży
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aga43



Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radomsko
PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 1:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bralam bromergon i zaszlam w ciaze ale poronilam teraz na nowo biore bromergon i clostilbegyt i niema rezultatu niewiem czy doczekam sie dziecka Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 25, 2011 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy dobrze zrozumiałam, że ten lek ułatwia zajście w ciążę..? -.-'
I czy jeżeli wszedł tylko na kilka cm, jeżeli nawet bez wytrysku, czy mógł mieć na sobie minimalne ilości nasienia i czy było ono dla mnie zagrożeniem?
Tak troszkę się zestresowałam tym tematem....

Dodano po 1 minutach:

Przperaszam, ze napisalam to trzy razy ...... jakies bledy mi wyskakiwaly.... Rolling Eyes


Ostatnio zmieniony przez Hitsu_91 dnia Wto Sie 23, 2011 6:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lip 25, 2011 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

iedliqasiek jesli wytrysku nie było to nie bedziesz w ciazy,bo niby jak?
z 2giej strony oboje chcecie miec 1wszy raz i podchodzicie do niego zupelnie nieodpowiedzialnie.
gdzie jest zabezpieczenie?
czy tak ciezko wydac 8zł na gumki?
lepiej 1000 na pieluchy,kremy, zupki?
jak wolisz.
Twoj wybor.
najpierw mysli sie głowa a nie..
widac ze jestes niedoedukowana w tych tematach wiec tym bardziej powinnas zadbac o zabezpieczenie, nie wspomne juz o chłopaku.
potem dziwia sie ze nie ma okresu i skad ciaza, przeciez jestem dziewica..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 25, 2011 7:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Luz, wiem, że głupio robiliśmy.Zabezpieczenie już kupił.Na szczęście nie było wiele okazji do tego.
Wracam do mojego pytania, czy to lekarstwo ułatwia czy utrudnia zajście w ciążę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lip 25, 2011 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nigdy nie słyszałam zeby miał pomoc w zajsciu w ciaze.
zazywczaj stosuje sie go gdy ma sie za duzo prolaktyny, kłopoty z okresem itp.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka napisał:
oprócz obniżania prolaktyny ma też wskazania na bezpłodność, w czasie jego stosowania może wystąpić spontaniczna owulacja. trzeba się zabezpieczac jeśli nie chcesz być w ciąży


To mnie zaintrygowało.Cóż, tak na wszelki wypadek porozmawiam z ginekologiem.Wypytam go wszystko dla świętego spokoju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej bedzie jak własnie pogadasz z ginem
bedziesz miała najpewniejsze info na ten temat Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group