Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

brodawki w kolorze skóry na czole - rozszczepiają się

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joee



Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 10, 2012 11:30 am    Temat postu: brodawki w kolorze skóry na czole - rozszczepiają się Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Od kilku miesięcy zmagam się z problem którego w żaden sposób nie mogę zwalczyć. Otóż zaczęło się od pojedynczej małej krostki w kolorze skóry którą zbagatelizowałem. Po pewnym czasie zaczełą się powiększać i rozszczepiać na okolice. Zacząłem używać środków które wysuszają skórę. Powłoka schodzila jednak po kilku dniach pojawiała się po raz kolejny nowa osłonka. Używałem lekarstw na bazie alkoholi oraz solphadermol . Wizyta u dermatologa nie przynisola porządanych skutków. Pani doktor stweirdzila ze to brodawka płaska i przepisała roztwór na bazie alkoholu i detromecyne. Oczywiście nic nie pomogło...

Dodam że to w żaden sposób nie boli oraz w środku nie ma tzw " ropy czy zaskórnika"

Przesyłam zdjęcie oraz serdecznie proszę o radę jak to zwalczyć oraz co to może być.

http://imageshack.us/photo/my-images/69/dsc0009noe.jpg/



Uploaded with ImageShack.us
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group