Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brodawki odbytu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tass87



Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 31, 2010 12:01 pm    Temat postu: Brodawki odbytu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pewien problem proktologiczny, po pierwsze mam hemoroidy 0/1stopień, ale to akurat chyba nie stanowi jakiegos problemu. Problemem jest to, ze podczas anoskopii niedawno proktolog stwierdzil, ze mam 2 powiekszone brodawki odbytu (nie chodzi tu o zadne narosle tylko o te bedace naturalna czescia odbytu).

Mam teraz kilka pytan dotyczacych tych brodawek. Co jakis czas mam dosc mocne bole przy wyproznianiu w koncowej czesci odbytu, co wiecej wypada mi guzek ktory czuje przez papier toaletowy ( i nie jest to hemoroid jak to powiedzial proktolog bo mam zbyt maly stopien - musi by to wiec jedna z powiekszonych brodawek) Z czego moga wynikac wlasciwie takie objawy, brodawki ulegaja u mnie co jakis czas zapaleniu? Jesli tak to da sie cos z tym zrobic zeby nie bylo nawrotow? Bo nie wyobrazam sobie ze do konca zycia beda mial te ostre bole przy wyproznianiu, pieczenia itp. Co jesli brodawki dalej beda mi sie powiekszac? Bedzie mozna je usunac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group