Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

broblemy z jelitami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nihal129



Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 10, 2008 10:58 pm    Temat postu: broblemy z jelitami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam zalogowalem sie na forum poniewaz mam powazny problem.Od okolo 8 miesiecy mam problemy z brzuchem bol promienuje od lewej strony i rozchodzi sie na caly brzuch(rzadko bywa) ,oraz czesto mam takie przelewanei i burczenie w brzuchu(czesto bywa) czasami takze zgage oraz wzdecia..oraz czasami taz mnei pobolewe odbyt czasami po wyproznieniu....mam rowniez klopoty z wyproznieniem sie czesto mam zaparcia wyprozniam sie okolo 3 dni w tygodniu( czasami w kale jest sluz) po 2 lub 3 razy dziennie ..okolo 2 lub 3 razy w tygodniu mam biegunke(raz dziennie) mialem robione badania krwi oraz usg jamy brzusznej i wszystko okej pare miesiecy temu robil takze badanie na krew utajona w kale i byl ujemny(test z apteki)Dodam rowniez ze mniewam takie tygodnie wszystko jest okej i nic nei boli i nie burczy i wyprozniam sie dobrze . mmam 22 lata i strasznie boje sie ze to jest rak jelita mam straszna depresje pare miesecy temu chodizlem do psychologa ale niestety nie wyrabialem z pieniedzmi i zrezygnowalem troche pomogl... nie wiem co ot ym wszystkim mam myslec wiec chcialelbym zeby wypowiedzial sie ktos kto ma o tym pojecie lub przeszedl podbny problem (aha zapomnailem jeszcze dodac ze pare razy podczas podcierania byla na papierze toaletowym jasna swieza krew natomiast na kale ani razu ) troche sie rozpisalem ale juz koncze i dziekuje z gory za odpowiedz pozdrawiam michal
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sob Maj 10, 2008 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem zespol jeslita nadwrażliwego Wink Poczytaj o tej chorobie i sam zobaczysz czy dolegliwości pasują do Ciebie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nihal129



Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 11, 2008 11:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki Anetko za odpowiedz a co do objawow to sprawdzalem juz cale internet i pasuja do zjd oraz do raka jelita .... nie wiem co o tym wszystkim myslec cale zycie uprawialem jakis sport a tutaj od kilk miesiecy poprostu sie nieda .dodam tylko ze takze brzuch mnie boli jak dzwigam cos ciezkiego i naciagam brzuch ..a cala ten koszmar aczal sie jak zaczelem ostro trenowac i jesc duzo odzywek

pozdrawiam michal
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group