Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brązowy język, "burczenie" brzucha

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qwerty876



Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 3:31 am    Temat postu: Brązowy język, "burczenie" brzucha Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam 21 lat, jestem mezczyzna
od jakis 2 tygodni mam pewien problem... żołądek mnie nie boli, ale jak leżę na wprost na plecach to słyszę jak gdzieś z prawej strony brzucha wydobywa się jakiś płyn czy cos, jak to sie mowi czasem "burczenie brzucha"
dodatkowo zauwazylem kilka dni temu ze mój język na środku jest brązowy, mam tez od tego czasu problemy z gardłem i śluzem z nosa którego nie moge normalnie "wysmarkać" tylko musze wciągać i wypluwac...
co to moze byc? dodam ze jestem studentem i za duzej wagi nie przywiązuje do odżywiania, ostatnio codziennie jadłem pierogi z torebki, :/
co zalecacie? od razu do lekarza czy moze poczekac, zmienic sposob odzywiania na zdrowy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 10:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Inne odżywianie więcej witamin warzyw owoców etc.

Mogą być problemy z trzustka lub jelitami. Jeżeli się nic nie zmieni udaj się do lekarza

Spróbuj położyć się na brzuchy ( wtedy jelita lepiej pracują ) i zobacz czy wtedy coś ci tam burczy i dopiero wtedy opisz nam dokładnie gdzie występuje to burczenie. Pzd

P.S. Sorry za "wtedy" Razz


Ostatnio zmieniony przez Zibi dnia Czw Sty 31, 2008 11:39 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Sty 31, 2008 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dieta tak - niedobór podstawowych składników odżywczych może być przyczyną, ale ja bym jeszcze sprawdziła nerki.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group