Szukaj:
Forum biomedical.pl Strona Główna
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
brązowe upławy zamiast okresu??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum biomedical.pl Strona Główna -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patrycja1989



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Ustronie

PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 5:18 pm    Temat postu: brązowe upławy zamiast okresu?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od pół roku stosuje tabletki antykoncepcyjne. Cały czas miałam terminowo okres. Tym razem zamiast okresu mam, gęste brązowo-białawe upławy, którym towarzyszą bóle takie, jakie zawsze odczuwałam przy okresie. Tydzień wcześniej miałam obfite białe lub przezroczyste upławy.
Czy to może oznaczać, że jestem w ciąży??? eek
Nie ucieszyła by mnie taka informacja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3298

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach



PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 6:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

patrycja1989 może ale nie musi.

A brałaś jakieś antybiotyki? Miałaś wymioty po zażyciu tabletek? Dłuższą biegunkę? Zapomniałaś jakiejś tabletki?!

Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałaś tak (w szczegolnosci na 1 i ostatnie) to radze zrobic test... test powinno sie robic minimum 14 dni od ostatniego stosunku, wiec tutaj musisz postarac sie wydedukowac kiedy dzialanie tabletek moglo byc zmniejszone.

ZRob test, najlepiej z krwi bhcg a potem bez wzgledu na wynik udaj sie do lekarza na badania. Byc moze potrzebna jest zmiana tabletek (jesli test wyjdzie negatywny)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sakina



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach



PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 8:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja zanim zaczęłam brać tabletki też miałam brązoe upławy zamiast okresu, poszłam do lekarza, porobił mi badania hormonalne i okazało się że to sprawka hormonów. może warto iśc z tym do endokrynologa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum biomedical.pl Strona Główna -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group