Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

brązowe plamienia...zamiast miesiaczki

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiki



Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 19, 2006 9:28 am    Temat postu: zamiast okresu brazowe skrzepy?? o co chodzi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, mam problem bo przyszedl termin miesiaczki i najpier mialam brazowe uplaywy troche z krwia, myslalam ze to poczatek okresu ale mina 3 dzien a tu dalej to samo, wydzielaja sie jakies brazowe skrzepy, podobnie jakby konczyl mi sie okres...nie wiem co to jest:/ nic mi tam nie swedzi nie piecze...i mam jeszcze kolejne pyt, bo zabezpieczamy sie z narzeczonym prezerwatyw, ale zadna nie pekla, no i czy jest mozliwosc ze to nie jest okres, tylko takie uplawy a ja jestem w caizy, prosze o pomoc..... nie moge isc do lekarza bo jestem poza granicami polski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 5:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jesteś w ciąży. To wszystko dlatego że wiał wiatr ze wschodu z prędkością 64,3 km/h oraz dlatego że wilgotność powietrza w momencie stosunku wynosiła 41,567 %.

Jeżeli poprzednie warunki nie zostały spełnione, nie jesteś w ciąży Sad

A co do okresu to wyjaśnij mi proszę czy Twój okres zawsze był identyczny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 9:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@ Jah:
Rozumie poirytowanie, lecz niektórzy mogą czuć sie obrażeni niektórymi ironiami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kiki



Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 22, 2006 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dziekuje za swietna wypowiedz, tylko ze minelo pare dni od tamtych uplawow a dzis mam znowu to samo, zrana byam przekonana ze to okres leciala krew, a teraz to tylko moja podpaska jest zabrudzona troche na brazowo a w pochwie sa widoczne znow jakies wielke "skrzepy" , nie wiem co siedzieje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Lip 22, 2006 7:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszelkie nieprawidłowości które Cie zaniepokoją w cyklu powinno konsultować sie z lekarzem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Sob Lip 22, 2006 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poprawie się, miałem zły dzień wtedy hehe;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewa merzatka



Dołączył: 28 Wrz 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 12:51 pm    Temat postu: Plamienia zamiast miesiączki przy grypie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podczas miesiaczki zachorowalam na grype po pierwszym dniu moja miesiaczka przeobrazila sie w slabe brazowe plamienia czy jest tio spowodowane tym ze jestm cora na grype i biore tabletki czy cos mi dolega p[rosze o odp. dziekuje ewa[/]





-------------------edit by drapaka--------------------
Temat zmieniony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xczarnulax



Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 6:16 pm    Temat postu: brązowe plamienia...zamiast miesiaczki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od okolo 2 lat miesiaczkuje. ostatnio zamiast okresu pojawilo sie u mnie brazowe plamienie. nie jestem pewna czy bylo to zamiast okresu. ale teraz nie mam miesiaczki juz kilka dni. co to moze byc?w ciazy raczej nie bede. nie wspolzylam z chlopakiem jedyne co to byly pieszczoty ale tez nie mozliwym jest zeby podczas tego cos sie stalo. bo on nie dotykal swojego wiadomo czego. tak wiec martwi mnie ze cos ze mna nie tak. moze to jakis stan zapalny? prosze o odpowiedzi. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 6:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej zmiany hormonalne organizmu Smile

czasem zamiast okresu występuja właśnie lekkie plamienia - szczególnie w młodym wieku jest to częste Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xczarnulax



Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 7:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale jakie zmiany? eh ja sie martwie jednak Sad mam 15 lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group