Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak zarodka

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edita



Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 5:21 pm    Temat postu: Witam i prosze o pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam pisze do Was po raz pierwszy i witam serdecznie. Mam pytanie 28.05 miałam dostać okres, kiedy po kilku dniach jego nieobecności zrobiłam sobie test okazało się ze jestem w ciąży, test po 2 dniach powtórzyłam i wyszedł pozytywnie, byłam u lekarza, który stwierdził ze usg może zrobić dopiero po tygodniu. Mnie jednak strasznie boli podbrzusze, kazał brać no-spe. Co prawda mnie nie pocieszył bo stwierdził ze może byc to ciąża pozamaciczna Sad Mam jednak cichą nadzieję ze tak nie będzie czy któraś z Was miała podobny problem, ja czytałam Wasze wypowiedzi i wiele miało taki problem ale i ciąza była ok Bardzo prosze o jakieś odpoiwedzi dziękuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asikk



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szklarska Poręba
PostWysłany: Pon Cze 08, 2009 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też tak miałam...robili mi usg wewnątrzmaciczne i nic nie wykryli. okazało się że zarodek był za mały zeby go wykryc po jakimś tygodniu już było ok... nie martw się wszystko bedzie dobrze...głowa do góry Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edita



Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 7:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam dzieki za odpowiedz ja byłam dzis u ginekologa i tez okazało sie ze zarodek jest mały dlatego mam przyjsc za 2 tyg, chociaz lekarz stwierdził ze jest dobrze bo jest wewnątrzmacicy tylko okazało się ze mam 2 torbiele jeden bardzo duży mam nadzieje ze mi się wszysko uda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asikk



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szklarska Poręba
PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 8:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

napewno będzie wszystko ok Very Happy Very Happy ....strasznie ci zazdroszczę Smile u mnie niestety po jakiś 5 tygodniach stwierrdzili że ciąża się nie rozwija i jest obumarłą...od tamtego czasu już 4 miesiące staramy się i nic....ale próbujemy dalej...teraz czekam na okres..z nadzieją że nie przyjdzie...ale musze byc dobrej myśli Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edita



Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam nadzieje że Wam się uda, my staraliśmy się ponad rok, 3 m-ce temu zaczęłam kuracje tabletkową, i w tym miesiącu okres nie przyszedł, chciałabym bardzo żeby się udało zresztą to marzenie każdej kobiety, musimy być dobrej myśli to podobno bardzo pomaga Smile pozdrawiam i trzymam kciuki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asikk



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szklarska Poręba
PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki Very Happy ja też trzymam kciuki za ciebie i maleństwo... Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzik84



Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 4:56 pm    Temat postu: Brak zarodka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!
Pisze na tym forum poniewaz martwi mnie jedna zasadnicza sprawa. Ostatnia miesiaczke mialam 18 czerwca 2009. cykle mam dosc regularne, wahaja sie czasem +/- 3 dni. z mezem o dziecko staralismy sie 1 lipca tzn mniej wiecej w okolicy dni plodnych nastepnie do zblizen juz nie doszlo. Wczoraj bylam u lekarza i potwierdzil 6 tyg ciaze jednak martwi mnie fakt ze nie bylo jeszcze zarodka tylko sam pecherzyk. co to moze znaczyc. prosze o odpowiedz zamartwiam sie strasznie

Dodano po 7 godzinach 46 minutach:

dlaczego nikt nie stara odpowiedziec na moje pytanie????;((((((((
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zanahoria10



Dołączył: 04 Cze 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 6:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Madzik, to juz kilka tygodni po tym jak wkleilas post, wiec pewnie uzyskalas juz odpowiedz na pytanie.

Ja teraz jestem w 6 tc i na badaniu USG nie bylo widac maluszka. Moja siostra zobaczyla maluszka dopiero w 8 tc, w 7 tc widoczny byl tylko pecherzyk.

Glowa do gory, nie ma sie czym zamartwiac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anulka12321



Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Konin
PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 2:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej ja jestem w 7tyd i u mnie także jest tylko sam pecherzyk pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edita



Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 6:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie jestem w 16 tygodniu ciąży od czwartku odczuwam lekkie bóle podbrzusza i lewego jajnika oraz częściej chodzę do toalety dzwoniłam do swojego lekarza kazal mi zrobić w poniedziałek badanie moczu i dopiero w we wtorek się pokazać mówił ze w najgorszym wypadku może dojść do okurczania się macicy Czy któraś z was to miała jeśli tak to prosze o odpowiedz troszku zaczełam się denerwować a do wtorku jeszcze 3 dni pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group