Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

brak vigoru

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ucio69



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 11:32 pm    Temat postu: brak vigoru Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam chodze do 2 klasy szkoły sredniej i nie ukrywam jest trche nauki i chodze po 0:00 spać rano sie budze i nie jadam śniadań. Brakuje mi tego vigoru tego czegoś nie wiem jak to określić ale poprostu inaczej pracuje troche wolniej "mułowato"co mam zrobić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 9:44 am    Temat postu: Re: brak vigoru Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ucio69 napisał:
chodze po 0:00 spać rano sie budze

Cytat:
nie jadam śniadań


no to co się dziwisz, że tak się z Tobą dzieje.. :/

Śniadanie to podstawa, bez tego organizm nie może prawidłowo funkcjonować, nawet skromne śniadanie może być, ale żeby zawierało dużo wartości odżywczych.

Odpoczynek, sen.. drugi bardzo ważnty czynnik, ważący na zdrowiu człowieka. Podczas snu, organizm się regeneruje.. u Ciebie niestey tego brakuje..

Jeżeli będziesz nadal prowadzić taki tryb życia, może się to dla Ciebie źle skonczyć, pomimpo że masz młody organizm..

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 10:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ucio69

przedewszystkim kłaśc sie wcześniej spac - pamietaj ze ok. godziny 21-22 muzg przestaje dobrze pracowac wiec nauka wtedy nie ma sensu. Lepiej położyc sie wczesniej spac i jeszcze rano posiedziec nad książkami.

po drógie - śniadania - pdstawowy posilek,dajacy nam siole na poczatek dnia.Mozliwe ze nie jestes wstanie rano jesc ale wtedy poprostu zabieraj ze soba kanapki,jogurt i coś do picia - i zwyczajnie zjedz to kiedy juz przejdzie ci posiłek przez gardło.

dodatkowo możesz jeszcze na poczatku dnia wypić filizanke kawy - zwykłej (słabszej) lub zbożowej - da ci to trochę energii

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co wspomaga przy nauce?co robić by zyskać jak najlepsze rezultaty? Confused Zarzywam Lecytyne marki Calivita nie wiem czy dobre one sa może ktoś przetestował ktoś na sobie?
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 1:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja proponuje zwykły zestaw witamin i odpoczynek - to najlepsza recepta na lepsze pszysfajanie wiedzy Smile

możesz tez spróbować musujących zestawów witamin - z tego co pamietam jest tam coś na polepszenie zapamietywania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ucio69



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja mama daje mi leki robione na naturalnych składnikach biore je od tygodnia widac jakiś efekty bo uważa ze te typu vigor lub centrum robione sa sztucznie . Polecacie takie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 2:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy uprawianie sportu ma jakiś wpływ na umysł? nie cwicze 6 rok ponieważ mam zwolnienie. Ale po operacji okazało sie ze już moge mam zacząć coś trenować albo coś?
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 7:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ćwiczenia fizyczna jak najbardziej pomagaja - poprawiaja krążenie wiec krew lepiej dopływa do muzgu Smile

proponuje zwykłe cwiczenia na poczatek a potem - co wolisz : pływanie,koszykówka,siatkówka :)sam musisz wybrac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ucio69



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli można ułóżcie mi grafik dnia jak mam te czynności wsyztkie rozkładaćSmile pięknie prosze:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 10:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zalezy o której dokladnie wstajesz,jak masz zajecia oraz domowe obowiązki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group