Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak typowych objawów ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anulka_gr



Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Gru 02, 2009 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję pięknie za odpowiedź. Troszkę się uspokoiłam i z (nie)cierpliwością czekam na kolejne USG. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Gru 02, 2009 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma co doszukiwać sie objawów. Albo będą albo nie;) a nie oznacza to,że z dzidzia coś nie tak. Ja na poczatku miałam typowe okresowe objawy, później nic a od 9 tygodnia do końca 13 -tego umierałam Wink. Później wszystko przeszło
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja dzisiaj widziałam moje maleństwo:) ma 9,58 mm i serducho bije jak powinno:) a Żadnych typowych objawów ciąży nie mam. Tyle że okresu ni ma;pSmileSmileSmile Ale super:)
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group